Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kezdeményeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményeznek mostanában annyira a fiúk?

Figyelt kérdés

Ez ilyen generációs szokás?

Csak mert ha látom, hogy tetszem valakinek, és nekem is bejön akkor szépen küldöm a jeleket ahogy szokás. És csak akkor lesz belőle valami.


Ha úgy vélem, hogy esetleg a félénkebb csoportot erősítheti az illető, akkor keresek valami témát és ráírok.

De nem értem. Ha tetszem nekik akkor miért nem lépnek?


2019. nov. 8. 16:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%
Én eddig az esetek, 99 százalékában csak bunkóságot, és primitívséget kaptam az ilyen jellegű próbálkozásaimra, pedig én mindig udvarias voltam. Innentől nehéz újra és újra probálkozni. Talán ha nem lenne a nők jelentős része zéró empátiával rendelkező ordenáré, egoista bunkó, akkor más lenne a helyzet.
2019. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Hát en azt mondanám próbalkozzatok a megszólitással. Ha meg nem jol reagalja le akkor nem is ő az akit kerestek.

Mondjuk középsuliban én nagyon félénk voltam. Ott ha oda is jöttek hozzám, eleg bunkón reagáltam. Nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Utanna meg átkoztam magam hogy hogy lehetek már ilyen. És reméltem hogy még lesz lehetőségünk beszélni és akkor megmutathatom neki hogy nem vagyok paraszt. Azota már nem aggodom ugy túl a dolgokat.

2019. nov. 8. 18:32
 23/27 anonim ***** válasza:
63%

Két kategóriát vettem észre azok között akik nem kezdeményeznek.

1) A magas, jóképű vagy csupán extrovertált férfiak akiknek egyáltalán nem kell küzdeni a nők kegyeiért. Gondolom te is az ilyeneknél próbálsz kezdeményezni. Általában körülzsongják őket a nők anélkül, hogy a kisujjukat mozdítanák.

2) Az előbbi ellentéte, akiket kevesebbnek tartanak a nők is. Ők vagy nem mernek kezdeményezni vagy csupán elegük lett a visszautasításokból. Az ilyenek zöme azt sem tudja, milyen amikor egy lány jeleket küld vagy csak simán visszamosolyog kedvesen. Meg szeretném jegyezni, hogy ezért nem feltétlenül a lányok a felelősek...a vonzódást nem lehet irányítani. De ez fordítva is így van. A szép új kolléganőnek mindenki akar segíteni beilleszkedni, míg egy nem annyira vonzót sokan figyelembe sem vesznek.

2019. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%

Akkor + egyet írható a rovásomra mivel pont igyekszem olyanná torzítani amit a világ akar, és hát legyen:D

Jobb g..inek lenni mint rendesnek/aranyosnak hiszen ezt mástól úgyse kapod vissza.(utóbbi) Akkor hova tovább:)


Emlékszem... anno volt barátnőm és jöttem haza vonaton, és mellém ült egy számomra gyönyörű és kedves lány. Nem vett jegyet és jött a kalauz én pedig megvettem neki és beszélgettünk utána egy kicsit... Én balf..z el se kértem tőle se a nevét se a számát, és ez lehet a "jófiúságnak" volt köszönhető, de ezt nagyon bánom mert ilyen lány millióból ha egy van. Szóval itt magamról is festettem egy képet:) Ja igen! és tudod mi a pláne? Kb 2 hónapra rá szétmentünk a csajjal:D

2019. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Uff. Ez tényleg szívás. De lesznek még iyenek


Amugy nalunk peldául anya is jobban szerette az otthon ülős mackós pasikat.

Hozzá is ment a baratnője öccsehez, aki általában otthon ült, es szerette a hasát.

Nah. Ő lett az apukám.🤗

Azóta is együtt vannak.

Szóval az se búsúljon aki otthonülős. Valaki egyszer majd rányitja az ajtót.

2019. nov. 8. 18:46
 26/27 anonim ***** válasza:
66%

Játszhatom picit az ördög ügyvédjét? Megengeded?

Szerintem amúgy igaza van a nőknek, vagyis a többségnek. K..va unalmas otthon ülni és egy ilyen pasival összejönni, mert igazából egy normálisan eltöltött időt nem lehet megcsinálni így a szexet leszámítva.

Néha ilyen "otthonülősebb" fiú haverjaimnál is kb mintha a fogam húznák. Letolunk mondjuk 2 óra ps-t aztán kész. Általában (nem megsértve senkit) érdektelenek ezek az emberek. Társalgás elég nehézkesen megy vagy a hülyülés és szerintem frusztráló vagy unalmas egy idő után. Bár persze aki szereti az adott személyt annak oké, de ez szerintem ideig óráig vagy egy adott mértékig igaz.

2019. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
85%
Miért kéne hogy lépjen? Lehet, hogy csóró, és azt hiszi, hogy nem jössz be neki. Manapság a csajoknak nagyon magasak az elvárásaik, nem éri meg az egész.
2019. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!