Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg nem jó ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nem jó ha a férfi a közszférában dolgozik?

Figyelt kérdés
Többször volt olyan hogy amikor kérdezték hogy milyen munkám, akkor mondtam hogy a közférában vagyok utána már nagyon nem írtak
2019. nov. 3. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

De, jó. Gondolom, vannak férfi munkatársaid, és agglegény mindenki.

Ha te mindig ezt tapasztalod, akkor a hiba a te készülékedben van. Nem a magas fenntartású, kikent-kifent instaszökevényekre kell rámozdulni. Az se árt, ha an benned valami vonzó a másik nem számára.

2019. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Közszférában dolgozom, és minden itteni férfinek párja, felesége van. Kiknél próbálkozol te?
2019. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A közsszféra elég tág,de nem hiszem,hogy ez akadály lenne. Mire gondolsz egyébként? Hogy a bér nem versenyszférás? A párom közigazgatásban dolgozik, én is dolgoztam ott. Nem nagyobb az egyedülálló pasik aránya mint máshol.
2019. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Tényleg, mert ez azt jelenti, hogy a férfi keveset keres.
2019. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Én se nagyon ismerkednék olyannal, aki egy ilyen egyszerű kérdésre se ad egyenes választ.

Mi abban a nagy titok, hogy mi a munkád?

2019. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
#5 engem is pont ez zavar, ha én azt kérdezem valakitől, hogy mivel foglalkozik, akkor konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy mivel telik a napja. Ez a válasz olyan, hogy megmondod, mert kérdezi, úgyhogy nem mondhatja, hogy titkolózol, de igazából nem tudott meg belőle semmit. Kb mintha azt mondanám, hogy az egészségügyben dolgozom, de az már maradjon az én magánügyem, hogy amúgy főorvos vagyok, segédápoló, gyógyszerész, gyógytornász, műtősnő vagy boncmester.
2019. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
98%

Érdekes ez a kérdés felvetés, még ezt én sem tapasztaltam. Közszférában dolgozok és az összes munkatársamnak van barátja, barátnője, vagy házastársa.

Egyetértek azzal a hozzászólóval, aki azt írta, hogy ilyen kérdésnél nem az a lényeg, hogy közszféra vagy nem, hanem, hogy pontosan mivel foglalkozol. Én konkrétan meg szoktam mondani, nekem sem írtak anno sokszor ezután, de az nem baj, mert akkor nem illünk össze.

2019. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A mai nőknek semmi sem jó...
2019. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Egy középiskolában dolgoztam egy ideig, az összes férfi tanárnak volt felesége vagy barátnője.
2019. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!