Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem féltek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek attól, hogy társkeresön összefutsz ismerössel? (Föleg Tinderte gondolok. )

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám ezt a félelmet legyözni?
2019. nov. 2. 14:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ő is hasonló okokból van fent: társat keres, vagy szexet. Na meg nincs semmi titkolnivalóm. Azokat nem értem akik használják miközben kapcsolatuk van, pofátlannak érzem, hogy bármikor visszajuthat a párjukhoz és mégis.

ismerősös esetek: Több exem láttam fent. Egyetemi phd-s kistanárok fent vannak akik hetente órát tartanak nekem. Ismerősöm pasija (szóltam a lánynak). Egy sráccal anno beszéltem is, most a kollegám.

2019. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszi , utolso. Ez eddig eleg batoritonak hangzik.
2019. nov. 2. 15:56
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ugyanúgy az ismerősöd is parázhatna ezen aki fent van..


Te meglátod őt, ő meglát téged...ajjajj - ajjajjj :)

2019. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Ott mindenki ugyan azért van fenn. Én már futottam össze valamelyik társkeresőn volt osztálytársammal, randiztunk is. Igaz, utána nem keresett, de ez van, sejthető volt, mert gyerekkorunkban sem voltunk olyan nagyon jóban, de a randin kellemesen elbeszélgettünk semmi ciki nem volt.

Aztán meg egy másik társkeresőn bóklásztam, ahol nem voltam regisztrált. Ott meg egyik kedves exemet találtam meg. Gondolkoztam rajta, hogy regisztrálok és irok neki. Amilyen hülyék vagyunk, tuti lett volna belőle valami. De aztán többet nem találtam meg később, lehet kilépett...

Szóval nem, nincsenek ilyen aggodalmaim.

2019. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Clay Morrow ***** válasza:
Én leszarom.
2019. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!