Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar minden pasi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden pasi csak dugni? Miért nem akarnak kapcsolatot? Miért nem akarnak randizni stb? Nem vágynak egy társra?

Figyelt kérdés
Esélytelennek látom hogy kapcsolatom legyen,eddig minden pasi csak megdugna vagy csak össze járogatna de kapcsolatot nem akarnak,sőt sok esetben még randizni se akarnak.
2019. okt. 31. 20:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy vágynak társra, csak nem rád.
2019. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha sirankoztok,akkor tenyleg nem talaltok normalisat.

Nalam normalis az egyetlen pasi,komoly,szoval ne adjatok fel!

2019. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%

6-9

Nem az ilyen pasikat vonzátok, hanem ti vonzódtok az ilyen pasikhoz. Konkrétan a top 10%-ba tartozó, jól kinéző, lehengerlő személyiségű (vicces, férfias) és anyagilag rendben levő férfiakhoz. (Jó, nem kell mind meglegyen feltétlenül)


Csakhogy az a bibi, hogy közel az összes többi nő is az ugyanilyen férfiakhoz vonzódik és ahhoz képest pedig kevés van belőlük és nagy az igény rájuk. A kapós férfiak pedig tudják, hogy kapósak és a nagy részük ezért nem is akar kapcsolatot, mert helyette változatos szexuális életet is élhet sok nővel.

2019. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van, én is szexpartner keresek.39F
2019. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%

normális kapcsolatra vágyom, szeretném összebújni,ölelgetni,megismerni belsőleg,stb ,de minden leányzó leráz egy idő után

23f

2019. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a netes társkeresés ezt termeli ki.

Kell valaki, akivel jó a szex, de nem akarok elköteleződni, ez esetben a létező legjobb terep a net, ahol idegeneket lehet találni, nem számít más, csak a külső, nem szeretem, nem ismerem, nem kötődök hozzá, nincsenek közös ismerőseink, akik előtt játszani kéne, hogy én jófiú vagyok (vagy jókislány). Tehát a neten lehet a legegyszerűbben találni egy idegent, aki semmi másra nem kell, mint szexre.

A való életben való ismerkedések, amikor nem társkeresési céllal kerül kapcsolatba két ember és nem tervezik előre, hogy vonzalom alakul köztük, hanem egyszer csak ráébrednek. Olyankor azért kisebb eséllyel szól a dolog csak egy dugásról.

2019. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan "férfiak", akik megtehetik, hogy csak dugjanak, és ha megtehetik, akkor meg is fogják tenni, mert mindig lesznek olyanok, akik szétteszik nekik a lábukat. Legfeljebb nem minden "nő", de 10-ből biztosan összejön nekik néhány. Egyébként az állítólag kapcsolatra vágyó nők jó része is irtó válogatós, nekem legalábbis nem sok sikerélményem volt az életem során, pedig sosem akartam kihasználni senkit. Jó, nem vagyok Mr. Tökéletes, és nyilván én is hibáztam/hibázhatok, de érdekes módon a folyton siránkozó nőkkel sem tudtam zöld ágra vergődni, holott türelmes voltam velük, sosem zaklattam senkit, alkalomadtán felajánlottam a nyilvános helyen történő találkozást (úgy, hogy természetesen meghívnám őket valamire), ehhez képest valamiért folyamatos kudarcok értek. Ezek után a nőkben sem egyszerű hinni, és persze az önbizalmam is csorbult. Néha azt érzem, hogy csak a nagyszájú, feltűnősködő, trendmajmoló figuráknak van esélyük arra, hogy bárki is foglalkozzon velük, a magamfajta csendes emberek meg csak úgy elvannak a világban. Hidd el, vannak olyan fiúk/férfiak, akik normális kapcsolatot akarnak, csak ők sokszor "nem elég jók" nektek, és vagy fel sem figyeltek rájuk, vagy ha kezdeményeznek, akkor az első körben kiszórjátok őket valamilyen indokkal.
2019. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
33%
Én kapcsolatot szeretnék, nem szándékom a d×s. Vágyok egy társra, hiszen Rák a horoszkópom Szűz aszcendenssel, azaz nagyon lelkis vagyok. /37F/
2019. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
31%

Hagyjuk már ezt a baromságot.

Én például nem akarok csak dugni. Nyilván egy JÓ kapcsolat része a szex, de ez édes kevés önmagában.

Sose láttam értelmét annak, hogy összeszedjek valami buliban vagy akárhol egy csajt csak azért, hogy hazavigyem, megdugjam aztán kész. Ez kb. semmivel sem jobb, mintha kiverném. Amikor exemmel kezdett megromlani a kapcsolatunk kb ilyen szinten volt már a szex is. Csak megtörtént, de nem volt igazán jó, hiányzott belőle a lényeg. Szóval ugyanilyen lehet egy random csajt csak úgy megkúrni. Lehet valakinek ez adja az önbizalmát, ettől érzi magát menőnek ("skalpvadászat"), de én és szerintem nagyon sokan mások is pont nem tartoznak ebbe a kategóriába. Ha meg nagyon szexre vágynék akkor elmegyek egy prostihoz és kész, nem töröm magam azért, hogy valakit "összeszedjek" egy éjszakára.

Egyébként meg lehet, hogy te vagy olyan aki csak arra jó, hogy megdugják. Erren nem gondoltál még? Miért mindig másokban kell először a hibát keresni? Ha mindenki egyformán csak egy dolgot akar tőled (dugás), akkor valószínűleg benned van a hiba, ezt látják benned, hogy másra nem vagy jó. Tudom ezért most a sok vérgőzös femináci le fog pontozni, de pont nem érdekel.

2019. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
86%

Normális férfi, aki kapcsolatot akar, ritkán szólítgat le szép lányokat vagy irkal rájuk random Facebookon meg egyéb helyeken. Azok hajtják ennyire a nőket, akiknek nagyon viszket odalenn, hogy valakibe belemártsák. A többieknek meg van önkritikája és óvatosabb is. Normális ember nem kezd valakivel csak a külleme miatt és nem beszélteti meg nyomul rá, ha az illető lesz*rja. Ezt csak azok csinálják, akik mennyiségi és nem minőségi alapon keresnek.


Ha olyan férfit akarsz, aki kapcsolatot szeretne, afelé neked is kell tenned lépéseket, de legfőképpen észre kell venned őt akkor is, ha nem tolja a farkát a képedbe. Ez munka. És bebizonyítani, hogy érdemes és érdekes vagy, szintén effort. Nem azt mondom, hogy te udvarolj a pasiknak, csak azt, hogy aki kapcsolatot keres, az inkább a mélységet keresi a máaikban és nem elég csak létezni, hogy egyáltalán megpróbáljon közeledni.

2019. nov. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!