Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani kiméletes szövegeket amivel le lehet rázni nőket, úgy hogy ne sérüljön az egojuk?

Figyelt kérdés
Állítólag helyes vagyok talán ezért akarnak valahogy a nők és jönnek oda hozzám ismerkedni. Én viszont baromira nem akarok kapcsolatot és egy kicsit aszexuális vagyok nagyon nem akarok nőkkel foglalkozni úgy nem érdekelnek. Így hát valamivel le akarom koptatni őket, viszont úgy szeretném lekoptatni őket, hogy ne bántsam meg, ne sérüljön az egojuk
2019. okt. 31. 08:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

ne keríts

mond el h most jól esik egyedül lenni és nem szeretnél kapcsolatot sőt jelenleg a szex sem hiányzik.

de értékeled h így fordul feléd, köszönöd és jól esik de nem a válasz

2019. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"

Nyugi, ők valszeg heti, havi szinten megsértik egy (de inkább több) férfi egóját amikor ők ráznak le valakit, aki nem olyan helyes, mint te vagy."



Az ilyenekre kíváncsi lennék, akik egy polcról leszedheto terméknek nézik a nőket.

2019. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tudnék mondani kíméletes szövegeket, ha tudnám, ők hogyan adják a tudtodra, hogy akarnak tőled valamit. Tudnál írni egy-két példát?
2019. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1. Valaki más tetszik.

2. Van párom.

3. Meleg vagyok.

4. Most lett vége egy párkapcsolatomnak, és még nem szeretnék újat.

2019. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok.


Én ilyenkor szimplán, egyenesen és egyszerűen mindig közöltem már az elején, hogy szimpi/kedves stb, de őszintén, én MOST NEM AKAROK KAPCSOLATOT.


Ennyi.

Nem tartozol senkinek semmivel. Simán mondd meg és kész. ÉS ebből nem is szokott soha semmilyen további gond lenni. Kamuzni tényleg felesleges, miért nem a legegyszerűbb utat választanád? Nem bánt ez senkit bakker.

2019. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak simán megmondod, hogy nem akarsz ismerkedni.

Semmi rosszat nem tettél, minek kéne mentegoznod, hazudnod, kamuznod?

2019. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy nem szereted a nőket. Engem egyszer ezzel koptatott le sikeresen egy pasi. Hozzá olyan tekintettel nézett rám, hogy ha szemmel lehetne ölni, már nem élnék. De ha ez nem lenne elég, mellé még figyelmeztetett, hogy ő elég sokat iszik is. Nem tudom, létezik-e olyan elvetemült nő, aki ezek után nem hagy faképnél.

Nekem már a "nem szeretem a nőket" szövegnél végem volt. Röhögtem is egy jót, mert először az esett le, hogy akkor biztos b..i

2019. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!