Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani kiméletes szövegeket amivel le lehet rázni nőket, úgy hogy ne sérüljön az egojuk?

Figyelt kérdés
Állítólag helyes vagyok talán ezért akarnak valahogy a nők és jönnek oda hozzám ismerkedni. Én viszont baromira nem akarok kapcsolatot és egy kicsit aszexuális vagyok nagyon nem akarok nőkkel foglalkozni úgy nem érdekelnek. Így hát valamivel le akarom koptatni őket, viszont úgy szeretném lekoptatni őket, hogy ne bántsam meg, ne sérüljön az egojuk
2019. okt. 31. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Lol
2019. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem igyál még egy kávét.Talán az segít.
2019. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Mond azt, hogy nagyon hízelgő számodra a kezdeményezésük,de kapcsolatban vagy.
2019. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2. Miért igyak kávét, ezt nem értem.. Hogy jön ide.


Meg kérek mindenkit hogy komoly válaszokat írjatok..

2019. okt. 31. 08:29
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Mond hogy meleg vagy.
2019. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3. Ez biztos jó így? Amúgy köszi a tanácsot..
2019. okt. 31. 08:29
 7/17 anonim ***** válasza:
20%

Nyugi, ők valszeg heti, havi szinten megsértik egy (de inkább több) férfi egóját amikor ők ráznak le valakit, aki nem olyan helyes, mint te vagy.


Mindig éreztem, hogy a nők visszakapják azt a fájdalmat, amit nekem okoztak, de az utóbbi időben jöttem rá, hogy ezt nem feltétlenül nekem kell visszaadnom, nem tőlem fogják visszakapni. Az univerzumnak van egy egyensúlya, ami előbb-utóbb visszaadja azt neked, amit te adtál másoknak. Mondjuk jóképű pasiktól, akik jól megdugják őket, aztán ott hagyják őket a ptsába. De az is jó (bár kevésbé fáj), amikor csak egy jóképű pasi elutasítja őket (még szex előtt).

2019. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Azért kávézz még, hogy felébredj.
2019. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Fogjátok már fel, hogy az nem ego sertés, ha valaki nem él a kéretlen beprobalkozok lehetőségével.
2019. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Csak őszintén.

Amikor engem hazugsággal koptattak le, hogy ne bántasanak meg, legszívesebben felrúgtam volna az illetőt.

Szóval mindent őszintén. Az fáj a legkevésbé.

2019. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!