Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ápolt, tiszta nőket és férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ápolt, tiszta nőket és férfiakat mi visz rá arra, hogy olyannal jöjjenek össze, akiknek rossz a foguk?

Figyelt kérdés

Tehát nem a kesze-kusza, de egészséges fogakra gondolok, hanem a rossz, beteg fogakra.

Észrevettem a környezetemben, hogy nagyon sok tiszta, ápolt és normális nő és férfi olyannal áll össze, akiknek vagy hiányzik egy csomó foguk - és látható is a hiány - vagy el vannak szuvasodva stb. Hogy van gusztusuk?


2019. okt. 19. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Nőknél kizártnak tartom, hogy igénytelen férfiakkal jöjjenek össze, a nők nagyon figyelnek arra, hogy milyen külsejű a férfi.
2019. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig összejönnek.
2019. okt. 19. 11:46
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nekem miért nincs barátnőm, sok más férfitársam is miért küszködik akkor a magánnyal?
2019. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg pont ezek azok az 'igényes nők', akik pl. nyilvános mosdókban is olyan állapotokat hagynak maguk után, amit ki nem néznél belőlük. Ennyire igényesek. Ránézésre.
2019. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

A foghiány egy állapot, a fogszuvasodás nem feltétlen a rossz higiénia következménye, ezt tapasztalatból mondom. Én olyan foganyagot örököltem, hogy 20 évesen már csak 16 fogam volt meg, a többit ki kellett húzni. Sok problémám volt ebből, a legtöbb nő a közelembe se jött. 28 éves koromban döntöttem úgy, hogy kihuzatom mindet és csináltatok egy profi műfogsort. Nagyon szépen megcsinálták, de egy vagyon volt.

Nagyon sok ember nem megy el SZTK fogorvoshoz, mert nem bízik bennük, nem véletlenül. A magánrendelés nagyon drága, ehhez pénz kell. Aki minden forintot beoszt hogy a havi keresetéből megéljen az ott spórol ahol lehet, ha nem fáj a foga akkor nem megy el a fogorvoshoz.

2019. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Nekem is rosszak a fogaim,de ha jóképű lennék,akkor nem számítana.
2019. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
31%
A szerelem vak :D
2019. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Savlekotő ***** válasza:
23%

Nőknél kizártnak tartom, hogy igénytelen férfiakkal jöjjenek össze, a nők nagyon figyelnek arra, hogy milyen külsejű a férfi.

Na persze mai nőknél egy a lényeg jó legyen a f rok,nézd meg hány 40 50 es elvált nő jön össze a normális férje után,munka nélküli alkoholistákkal.

2019. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

"Nekem is rosszak a fogaim,de ha jóképű lennék,akkor nem számítana."


A szádból jövő bűzt nem teszi vonzóvá a jóképűség.Pont innen a gyakoriról volt egy találkám egy jóképű fazonnal, de a bűzlő szájszaga 3 méterről is érezhető volt a rothadó fogai miatt.Elmenekültem tőle.

2019. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Mert ez annyira rohadtul lényegtelen dolog. És nem is nagyon lehet vele mit csinálni. Ahogy előttem is írták a rossz fogak nem az igénytelenség miatt alakulnak ki legtöbbször, leginkább genetika kérdése. Aki hajlamos a rossz fogakra annak gyakorlatilag tök mindegy, hogy hányszor mos fogat, fogselymezik, jár a fogorvoshoz stb. A foghiány nem igazán zavar, rohadt sokba telik megcsináltatni, maximálisan megértem ha valaki nem tud ilyenre költeni. Ha egyébként az alap igényesség megvan a férfi részéről akkor annyira nem fog senkit zavarni, hogyha nem tökéletesek a fogai. Bármilyen értelmes ember tudja, hogy kevés ápolni a fogakat ha genetikailag valaki hajlamos fogászati problémákra.
2019. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!