Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyurt, jokepu ferfiak, nektek milyen nok tetszenek?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok :)
2019. okt. 15. 01:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
mint te, tőled áll.
2019. okt. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Arányosan teltek.
2019. okt. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincsenek kigyurt, jokepu ferfiak..

Ez a gyik.

2019. okt. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Gondolhatod, a jó nők, mint minden más férfinak. Szép arc, bombatest. Az átlag alatti nőket nőszámba se veszik.
2019. okt. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Sarka Kata féle nők leginkább.

Babaarc,dús hosszú haj,bombatest,imád szexin öltözködni,igényes,szeret élményeket gyűjteni,mosolygós,kedves.

Jah és soha nem akar gyereket.

2019. okt. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem a férfiak jonnek be.


23/F/Kigyurt Adonisz


Viccet felreteve... Altalaban atlagos, sportos testalkatu lányok, mivel legtobben hasonlo part valasztanam, de vannak kivetelek is, szoval ezt nem lehet altalanosan megmondani. Nem igazan fugg ossze a kigyurtsaggal, hogy ki milyen baratnot akár magamello. Akinek a sportos kell, az akkor is ahhoz vonzodna, ha nem lenne kigyurva.

2019. okt. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát kigyúrt nem vagyok, csak sportos. Bár álloképességben és néha erőben is alázom a kondisokat. Csak hát nem annyira vagyok látványos.. :D


A kérdésre válaszolva:

Nekem az számít, hogy egy nőnek legyen szép arca smink nélkül is (persze úgy értve, hogy nekem szép és ugye a szépség szubjektív.. aki nekem bejön nem mindig jön be a haverjaimnak. Szerencsére :D)

A testalkattal kapcsolatban az a tapasztalatom, hogy bármilyen testalkatú nő bejön, akivel tudok együtt sportolni. Pl nem riad el 5-6km kocogástol, vagy 50-60km biciklizéstöl.

Azt pl kifejezetten utálom, ha egy növel nem lehet elmenni sehova. Inkább legyen teltebb.

Illetve nekem a személyiség fontos még, de ezt hosszú lenne kifejteni.

2019. okt. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Airesx ***** válasza:

A barátnőm csendes aranyos lány, átlagos testalkattal. Ez egyénfüggő, de ha szép arcod van és sportos is vagy, akkor minden bizonnyal nyert ügyed van náluk.


Kigyurt 24f 😅

2019. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szép arc, arányosan telt alkat(tehát legyen segge meg mellé) és kb olyan 170 cm magas.
2019. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szép arc és sportoljon ő is, nem feltétlen versenyszerűen, de ha sportol, akkor a teste vonzó, és szeretném, ha az is maradna :) 25
2019. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!