Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért büntet engem az élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büntet engem az élet azzal hogy nekem nem akar összejönni egy kapcsolat sem?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék lassan 25 évesen egy párt, de nem találok erre alkalmas lányt. Nagyon hiányzik már. Azt hogy nem tudok barátnőt találni, úgy érzem mintha engem ezzel büntetne az élet, mert ha belegondolunk akkor az a normális ha az embernek van párja, akivel később családja lehet.

Nagyon elveszettnek érzem magam így, főleg hogy barátaim sincsenek.


Másnak ennyi idősen több kapcsolata is volt, meg akár már családja is én meg sehol sem tartok.


Eddig csak egy lány szerettem meg nagyon, úgy tűnt hogy ő is akar valamit, néhányszor találkoztunk, egyszer csak nem írt vissza, aztán utána megtudtam hogy egy másik fiút választott. Akkor egy világ omlott bennem össze. Azóta is sokat gondolok erre a lányra, nem tudom elfelejteni. Főleg azzal a tudattal hogy nem tettem meg érte minden, aminek az az oka hogy nem volt még barátnőm, így nem tudtam/tudom hogy mit hogy kell csinálni ismerkedéskor.


2019. okt. 12. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

nemreg tettel fel kerdest, kaptal valaszokat, erre kiirsz meg egyet, meg rinyalosabb hangnemben es sirsz mint egy kislany es sajnalod magad.


na EZERT nincs nod.

2019. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem tettem fel más kérdést.
2019. okt. 12. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
26 vagyok csók se volt sose viszont nekem nagy szabású álmaim vannak barátnővel kapcsolatban valszeg ezért csak lassan épül ki ez az álom
2019. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem büntet az élet a szeretet a másik nem iránt mindenkiben megnyilvánul csak másképp
2019. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajna tudomásul kell venni, hogy kevés az ilyen lány. Értem, amit mondasz, én is szenvedek tőle, azzal a különbséggel, hogy lett volna egy lány, aki megfelelő lett volna, aki azóta a feleségem lehetne. Én voltam a hülye. Azt tudom tanácsolni, amit ilyenkor mindig szoktam: konzervatívabb helyeken ismerkedj. Műegyetemi Katolikus Közösség, Szentjánosbogár, ilyesmik. Nem kell, hogy te vallásos légy, de az olyan típusú lányt, akit te keresel, ilyen helyeken nagyobb valószínűséggel találod meg.
2019. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Saját magadat bünteted ezzel. A világ egy projekció. Maga ez a hozzáállás felelős azért, hogy ezt tapasztalod. Te teremted a saját valóságod. 100%-ban.
2019. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, hagyd már ezt az ezobullshitet. Nem lehet mindent ilyen jól hangzó közhelyekre leegyszerűsíteni. Az, hogy az embernek milyen az önképe, pl. a családja, a közvetlen környezetétől gyerekkora óta kapott reakciói befolyásolják a leginkább. Ha valakinek rossz a családi élete vagy visszanyesték az önbizalmát, akkor nem megy semmire azzal, hogy szerinted csak hozzáállás kérdése az élet. Nekem is van ilyen haverom, csak azt felejti ki a képletből, hogy qva jó háttérből jön, mindig odafigyeltek rá a szülei, állandóan körülvették barátok, nagyon jók voltak az iskolás évei, mert magánsuliba járt. Jó, hát ilyen lapokkal könnyű pozitívan állni az élethez. Más meg összeszed ezerféle sérelmet, traumát, amiket egy fél életen át gyógyítgat.
2019. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!