Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár évig alkoholista voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár évig alkoholista voltam, úgy érzem le vagyok maradva a kortársaimtól és ezt észrevehetik a nők. Mit tegyek ezzel az érzéssel? Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Kb 20-23 évesen alkesz voltam, de úgy, hogy az utolsó 1 évben már megittam minden nap 3 üveg bort és délre remegett a kezem, ha nem jutottam piához. Egyetemet csináltam a szülővárosomtól messze egy másik városban, de 3 évig nem haladtam vele, mert részegen nem lehet tanulni. Másfél éve tettem le az italt. A családom szerencsére megbocsátott. Most elkezdtem nyaranta kijárni Angliába dolgozni + évközben diákmunkázok és lett 2 millió ft félretett pénzem még diákként. A sulit is folytattam, ez az utolsó tanévem pénzügy szakon, de most is 21-22 évesekkel tanulok együtt, ez is zavar. Viszont nagyon nyomok most mindent, hogy behozzam a lemaradást. Félek ettől munkakeresésnél is, hogy megkérdezik miért vagyok ilyen idős, miért csak most kezdek a szakmában dolgozni. De a lányoknál is tartok tőle, hogy ismerkedéskor megkérdezik miért vagyok még 25 évesen egyetemista, vagy majd később idősebb pályakezdő. Sok velem egykorú régi barátom, illetve sok volt szaktársam akikkel anno elkezdtem az egyetemet, már dolgoznak 1-2-3 éve, van aki már egész messzire is jutott a ranglétrán/fizuban.


Az Anonim Alkoholista csoport tanácsára eddig hanyagoltam a nőket, magamra koncentráltam de most újra elkezdett érdekelni, hogy ismerkedjek, viszont ilyen félelmeim vannak. Régen ment a csajozás, volt már barátnőm tizenévesen, részeges koromban voltak kalandjaim és nem nézek ki rosszul sem. Mennyire reális mégis ez amiktől félek?

25/F


2019. okt. 6. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem reális. Én 24 évesen végeztem az egyetemen, nyáron lettem 25 és úgy tűnik jövő év elején állhatok munkába először a szakmámon belül. Nem kell félni ettől, ha rákérdeznek munkában, akkor hagyni kell azt a céget, ez már magánügy szerintem. Lányoknál ugyanez, főleg, hogy van pénzed, aztán ha lesz olyan, akiben teljesen megbízol, annak elmondod a történeted és szerintem meg fogják érteni!
2019. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A munkakeresésnél nem kell félni.Nem te vagy az egyetlen aki ennyi idősen kezd dolgozni.Ezt szerintem nem is fogják kérdezni.

A lányoknak ismerkedéskor elmondod az igazat,mert az ugyis kiderűl.

Sok sikert!

2019. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első lépés: ne félj.

Jó úton haladsz, olyan sebességgel amilyennel tudsz. Ne parázz rá.

2019. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jol nezel ki, van cash, sima ugy a csajozas.... Elnezik neked siman :)


F

2019. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se parázz, nagyon nagy dolog, amit véghezvittél, és ez a lényeg, hogy abba tudtad hagyni az ivást. Állásinterjún lehet azt mondani, hogy pénzt gyűjtöttél külföldön.
2019. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!