Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vöröses-szőke srácot utasítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vöröses-szőke srácot utasítsam csak el a haja miatt és hogy mit fognak szólni anyámék és az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Egyébként neki még jól is áll és jól néz ki.
2019. okt. 1. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Kamuzz anyádéknak. Vedd rá a srácot is hogy egy darabig titkolózzatok, mert így jártok a legjobban, mert vörös haj és egyéb marhaságok fóbáik vannak az idióta rokonaidnak. Éljetek boldogan titokban, és majdcsak elköltöztök a "falubó". Hülye embereknek nem szégyen kamuzni. Egymással legyetek őszinték.
2019. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Beköpnek a kedves falusiak... Titokban nem maradhat. Egyszer mentem el hozzá busszal, előbb tudta anyám, mert a kolleganőjének a falusi paraszt pasija előbb beköpött, hogy 22 éves koromban, mit buszozgatok délelőtt iskola helyett. Mire hazaértem elhordtak minden utolsónak, pedig nem volt órám aznap

De leeht azt hiszi 12 vagyok, meg anyám mindent elbeszél nekik, meg azt is, mikor nőgyógyászhoz mentem, tudta az egész csapat...

Meg másik alkalommal akkor vásárolni volztam, lebuktam, mert bemondta a hangosbemondó a megállót, plusz az egyik kollégája kiszúrt a vasútállomáson és jelentett neki, hogy ott látott...


Illetve minden egyes nap elmondják, hogy a vörösek milyen ocsmányak, meg a szomszéd kislány is milyen csúnya, meg ő megölné magát, ha így nézne ki, vagy minimum befestetné... Az összes vörös embert gúnyolják, szidják, utálják...


De most, ha nem tehet róla. Kettő meg ugyanűgy lehet valaki szép is, van egy vörös barátnőm, mindenkinél szebb a környéken. Ma ő a haja miatt ribi, drogos nekik

Oké, a majdnem piros, rikító tényleg csúnya, de ha az jutott neki... Akkor sem gúnyolnék emiatt senkit.


Szimplán ennyi, vörös haj=csúnya, ronda, ocsmány, drogos börtöntöltelék.

2019. okt. 1. 13:59
 13/16 anonim ***** válasza:
16%
Hű, nem irigyellek. Ha tényleg tetszetek egymásnak, menjetek el együtt fodrászhoz:), ő festessen kicsit barnásabbat vagy szőkésebbet, te meg kicsit vörösesebbet magadnak :) Vagy mindketten legyetek szőkék, vagy világosbarnák. Én elhiszem hogy vannak hülyék, mert vannak, és ha sokan vannak, a többet ésszel mint erővel elvet lehet ellenük alkalmazni valahogy, ha sikerül.
2019. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Dehogy, ilyet nem mondanék neki, hogy festesd már be a hajadat barnára, mert anyám ki nem állhatja a vöröset... Ezen mindenki megsértődne. Ki tudja, nem-e bántották már a hajával.


Egyébként inkább szőke, mint vörös, de attól függ milyen fényben nézed. De annyira rendes és jól néz ki. Tényleg jól áll neki.

2019. okt. 1. 15:26
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy még mindig ennyire érdekel az hogy anyád mit szól a választottadhoz? 14? Afelett már k ciki ezen agyalni. Ha nem vagy képes elvágni a köldökzsinórt és helyretenni akkor inkább maradj otthon Barbie babázni, nem való neked semmiféle párkapcsolat.
2019. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak ha akkor veled lehet, lehet azt választaná hogy inkább befesti nem tart semeddig. Egy ismerős is kipróbálta barnára fél évig kb, nagyon meglepődtünk, de nekem mondjuk vörösen jobban tetszett, azóta már megint vörös. Népszerű is, barátnője is van. De falukban nem tudom mi megy.
2019. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!