Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, egyenesen arányos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egyenesen arányos a két dolog egymással?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem hónapok óta egy sráccal, minden nap keresett, maximum 20percenkent írt akkor is, hogy ha programja volt. Nagyon sokat csipkelodtunk, celozgattunk kolcsonosen, személyesen is jól éreztük magunkat egymás társaságában,fontos infó hogy rá sem nézett a telefonjára, vagy a messengerre rajta. Viszonylag hamar lefeküdtünk, megvolt az összhang ott is.


Majd rá egy hétre megismert a munkahelyén egy nőt, azóta sokkal ritkábban ír,de még mindig naponta felkeres, viszont abbamaradtak a celozgatasok, ha én kezdeményezek sem veszi a lapot direkt. Sokszor előfordul hogy bár fent van, nem válaszol, 20percenkent fellép ugyan de én csak órákkal később kapok választ. Ha találkozunk is 20percenkent kb messengeren visszaír a lánynak, reggel mellettem fekve is az első dolga. Szinte "a helyembe lépett".


Az, hogy kinek milyen gyakran válaszoltok, egyenesen arányos azzal, hogy ki érdekel titeket jobban? Jól érzem hogy itt csak használva vagyok, és nem erdeklem úgy mint eleinte?


próbáltam vele megbeszélni, de állítja, hogy nem változott meg


2019. szept. 29. 13:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Itt nem csak arról van szó, hogy hamar feküdtetek le. Olyan srác jött be, ami majdnem minden nőnek. Ha egy ilyen srác megkaphat majdnem minden nőt, mégis miért álljon le nálad? Valószínűleg 1 év várakozás után is ugyanúgy továbblépett volna. Szimplán legközelebb mérd fel a szinted és gondold át, hogy tényleg akar e a srác.
2019. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező! Itt csak te vártál 5 hónapot... :D

Valljuk már be, hogy az átlagos az unalmas. A rendezett és gondos élet unalmas. Egyszerűen az van, hogy a nőket az izgatja, ha nem kaphatják meg azt, akit szeretnének. Tudják hogy nem lesz jó vége, de ettől izgalmas.


Tovább megyek. Én férj vagyok, és mindent biztosítottam a feleségemnek, persze közösen hajtunk mindenért. Én azt biztosítottam neki, amit egy férfi tud. Viszont mégis belekerültem az unalmas, elhanyagolható kategóriába. Törtem magam mindennel, figyelmességgel, kedveskedéssel, mindennel. Hát, unalmas voltam.


Meguntam. Nem bunkón, de keményebben beszélek vele, keményebben viselkedek, úgy, mint aki nem a hímes tojást viszi. Aztán láss csodát, több figyelmet kapok.


Tanácsom: nővel keményen kell bánni, de nem bunkón. Csak férfiasan.

2019. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!