Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, egyenesen arányos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egyenesen arányos a két dolog egymással?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem hónapok óta egy sráccal, minden nap keresett, maximum 20percenkent írt akkor is, hogy ha programja volt. Nagyon sokat csipkelodtunk, celozgattunk kolcsonosen, személyesen is jól éreztük magunkat egymás társaságában,fontos infó hogy rá sem nézett a telefonjára, vagy a messengerre rajta. Viszonylag hamar lefeküdtünk, megvolt az összhang ott is.


Majd rá egy hétre megismert a munkahelyén egy nőt, azóta sokkal ritkábban ír,de még mindig naponta felkeres, viszont abbamaradtak a celozgatasok, ha én kezdeményezek sem veszi a lapot direkt. Sokszor előfordul hogy bár fent van, nem válaszol, 20percenkent fellép ugyan de én csak órákkal később kapok választ. Ha találkozunk is 20percenkent kb messengeren visszaír a lánynak, reggel mellettem fekve is az első dolga. Szinte "a helyembe lépett".


Az, hogy kinek milyen gyakran válaszoltok, egyenesen arányos azzal, hogy ki érdekel titeket jobban? Jól érzem hogy itt csak használva vagyok, és nem erdeklem úgy mint eleinte?


próbáltam vele megbeszélni, de állítja, hogy nem változott meg


2019. szept. 29. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte is csak használva voltál.

Nagyon sok szexkapcsolatban is megvan az összhang.

Nem értem, hogy ennyiből miért gondolja bárki, hogy dúl a szerelem. Picit sem voltál közel hozzá, kanos volt, most meg kevésbé kanos, ennyi.

Amint befüzte a másik nőt, aki jobban bejön neki, mint te, téged dobni is fog.


Csak azt nem értem, miért nem nyílt lapokkal játszik, én férfiként ezt nem tartom korrektnek. Ha egy nővel csak szexelni akarok, akkor el is mondom neki, ha benne van benne van, ha nincs legalább korrekt voltam.

Ettől még előfordult, hogy sokat messengereztünk, meg húztuk egymás agyát, főleg szexel kapcsolatos utalásokkal. Ez nem szerelem..

2019. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is gondolnám , hogy szerelem, de nem mindegy hogy komolyan veszem e, mint lehetőség, vagy lépek. Nagyon intenzíven és nagyon sok dologról beszéltünk mindig, hónapokon át minden nap, ezért mertem azt gondolni, hogy talán erdeklem, és komolyan venni őt. De ha ez a változás tenyleg annyit jelent hogy csak előhúz a zsebéből amikor jó neki, akkor én sem foglalkozok vele túl sokat a testiségen kívül, amíg még szingli.
2019. szept. 29. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóba sem állnék olyannal, aki másnak is csapja a szelet. Szerintem egyértelmű a viselkedése, még annyira sem tisztel téged, hogy ne előtted irkáljon másnak. Minek vagy egy ilyennel?
2019. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan a következő lány is nagy eséllyel így fog járni, mint te. Semmi köze ahhoz, hogy mikor válaszol, hogy mennyire érdekled. Csak az, hogy kit fog legközelebb megdugni.
2019. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Hiába mondom na! amelyik nő már az elején szétteszi a lábát, 5Ft-ot sem ér, aztán jön a sírás, hogy nem is értik miért.


Kislány! Próbálj meg lefeküdni egy rendes sráccal, aki csak amolyan "átlagos" külsővel rendelkezik. Az már nem menne mi? :D


A szépfiúk meg úgy és ott vernek át titeket, ahol és ahogy csak akarnak, bár ami igaz az igaz, ez kell a nőkenek. Az édes szenvedés, hogy hátha nem kell osztozkodni a fejedelmi trófeán másokkal. Hogy hátha nem megy félere... hogy hátha csak veletek van.


Az átlagos pasi meg rendes, meg odafigyel, meg érzelmek meg minden... szóval tök unalmas!


Nehéz az élet! :)

2019. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 : erre csak annyit mondanék, hogy ő sem tipikusan szépfiú, eleinte nem tetszett,5 hónapnyi mindennapos beszélgetés eléggé megszépítette nekem, gondoltam nem várok még 5-öt azzal, hogy "széttegyem a lábam". Lehet hogy hiba volt, de azért ezt egy erős véleménynek érzem, pláne választ nem tartalmaz a kérdésre.
2019. szept. 29. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Persze. Ha valaki kell, akkor arra több időt fordít az ember. Te is azzal beszélsz gyakrabban, aki érdekel. Ha más kerül képbe, akkor mással beszélsz többet. Logikus.


Azt meg hagyjuk, hogy nem volt a tipikus szépfiú. Egy csomó férfi ismerősöm akárhogy viselkedik, senkinek sem kell. Velük szemben a jól kinéző férfiak simán hetente csinálják azt a lányokkal, ami veled lett csinálva. Szexre kellettél, de van más, ezért tartalék lettél.

2019. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Mégis széttetted a lábad, márpedig úgy, hogy zsákbamacskát vettél. Hát én nem tudlak sajnálni! Ami zavaró ebben is, az az, hogy egy átlagos srác, aki hűséges és figyelmes, az életben sem jut p*nához. Vagy max. csak valami bűnronda nő vállalja be.


Addig aki egy picit is kinéz valahogy, model külsejű pasikra hajt, akikről mindenki tudja hogy naponta 10 nője van, de sebaj. Ergo a szépfiúké a világ. Engem nem zavar, mert nem vagyok érintett a dologban. A mai világ extrém módon csak a külsőségekről szól, így azt kell hogy mondjam, minden a képlet szerint zajlik.

2019. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Le lehet pontozni a 46%-ost, de sajnos igaza van. A nőknek az a hapsi kell, aki csak használja, esetleg meg is üti időnként és minimálisan se tiszteli. Az a férfi, aki szeretné, tisztelné és megbecsülné a barátnőjét, senkinek nem kell.


"Viszonylag hamar lefeküdtünk" Itt pedig meg is válaszoltad az okát. Ezzel egy komoly szándéknak is vége lehet.

2019. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és akkor mi lenne az,ami nem hamar egyébként,ha 5 hónap igen? teljesen komolyan kérdezem, mert nincs az ismerkedesben tapasztalatom
2019. szept. 29. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!