Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem, hogy a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem, hogy a netes társkeresési lehetőségek a nullára estek?

Figyelt kérdés

Mintha 4 évvel ezelőtt picit könnyebb lett volna... Tinderen több match, ilyesmi...


És manapság? Gyerekek, nekem tinderen regisztrálás után max 4 lesz, utána hetekig abszolút semmi! De ugyanez van randivonalon, facebook-on... Én az égadta világon senkitől nem kapok választ! Vagy ha valakivel meg elkezdődik valami, 3 nap után eltűnik...


Mi van ma??? Ti pasik is így látjátok?


2019. szept. 1. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
És mi ebből a tanulság? Hogy ne ismerkedj neten!
2019. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom ronda vagy.
2019. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel az ég világon semmi baj nincsen. A netes ismerkedés a kezdetektől halálra volt ítélve és semmi de semmi értelme. Tessék megtanulni egyrészt élni szépen az életedet kapcsolat nélkül és nem ráírkálni random emberekre, másrészt részt venni dolgokban, humán tőkét építeni és így megismerni valakit a való életben.
2019. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
#3 Te építsd a humán tökéd, nekem brátaim vannak :)
2019. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 Ismerkedésnél nem csak a barátok számítanak. Ugyan úgy meg lehet ismerni valakit olyan embereken keresztül is akik nem a barátaid, ezért írtam a humán tőkét inkább. Kapcsolatokat nem csak barátság formájában lehet építeni, nem kell puszipajtásoknak lenni mindenkivel akit ismersz nyilván. De ettől még rajtuk keresztül is bármikor megismerhetsz valakit aki megfog.
2019. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 ennek csak akkor van értelme, ha valakitől drogot kell szerezni a többi meg haver, barát és tesó!
2019. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem sok match van mindig, ugyanakkor tinderen alig írnak, vagy ha mégis, leginkább csak szexre invitálnak. Badoo egy fokkal jobb volt, de most épp mind a kettő hanyagolva van, mert nem bírom a sok idiótát, aki kb. meg akar venni. (Randizzak vele, sok ajándékot kapok cserébe vagy ha már nem írok csak úgy vissza, akkor mondjak egy összeget vagy folyton csak a szexuális tartalmú üzenetek.) Ha az ember lánya fent van pár hónapig ezeken, teljesen ki tud ábrándulni az ellenkező nemből. Én épp szüneteltetem emiatt a pasizást, hogy újra tiszta lappal tudjam indítani a következő pasit, aki tán az életembe lép (az úgyse most lesz valószínűleg), az appokról meg töröltem magamat.
2019. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Itt is tök jól lehet ismerkedni.
2019. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én pasiként írtam. Persze, hogy nőként sokkal több lehetőségetek van, nemis ezt kérdeztem......
2019. szept. 1. 23:01
 10/12 A kérdező kommentje:

"Ha az ember lánya fent van pár hónapig ezeken, teljesen ki tud ábrándulni az ellenkező nemből. Én épp szüneteltetem emiatt a pasizást, hogy újra tiszta lappal tudjam indítani a következő pasit, aki tán az életembe lép (az úgyse most lesz valószínűleg), az appokról meg töröltem magamat."


hát persze. Én egy lányt csinosnak neveztem, erre letiltott. Ilyen ingerküszöbbel nem csoda, hogy nektek lányoknak társkeresőn MINDEN pasi egy g....

2019. szept. 1. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!