Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne a megoldás? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás? Hogyan legyek mentálisan erős férfi?

Figyelt kérdés

Valójában én jól nézek ki, de nem mindig volt ez így.

Suliban anno kövér voltam, meg szemüveges, azokat a ruhákat vettem fel amiket a szüleim adtak rám stb.

De mára 27 évesen nagyon férfiasnak nézek ki, de csak külsőre.

Sajnos a személyiségem megmaradt olyannak amilyen volt: nagyon csendes, visszahúzódó és nem vagyok határozott, meg ilyen betoji vagyok.


És igazából csak, olyan nőm volt akinél vagy fejben volt valami nagy gáz, vagy iszonyú ronda volt, vagy ugye ilyen ittas nő, buli után akit nem vitt haza senki, szóval azért ilyenek voltak. Ez a nők alsó rétege...


Meg az a bajom, hogy olyan nőnél is, aki amúgy nőben rosszabbul néz ki, mint én a férfiak közül, neki adom a döntést, hogy az a kérdés bennem, hogy vajon akar e tőlem valamit? nem pedig az hogy én akarok e tőle valamit egyáltalán?

És így ilyenkor ezek a dolgok nagyon tiszták számomra.

De olyan "éles" helyzetekben úgy becsicskulok a nőknek, nagyon ragaszkodok. Aztán ugye ezt látja és gyengének tart, persze hogy kioffol.


Ugye nem régiben akivel legutóbb ismerkedtem, hát Ő smink nélkül borzalmasan nézett ki és kettesével szívta a cigarettát, de amúgy meg úgy jó volt összebújni, meg egy nő közelsége.

És én olyan vagyok hogy a hibákkal nem foglalkozok, a jót pedig nagyon kiemelem. Mindez csak azért érdekes, mert ha nem nyomulósan álltam volna hozzá biztos lett volna folytatás.



2019. aug. 29. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Nem muszáj mindenkinek szuperhatározottnak meg csajozógépnek lennie! Egy férfi is lehet visszahúzódó. Jó azért ne fosd össze a gatyádat, ha megszólít egy lány, de ez a túlságosan műmájer bunkó vagány stílus szerintem undorító. És a nők szerint is... Nem ettől leszel férfi!
2019. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én szerintem is undorító az olyan stílus.
2019. aug. 29. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Dementalizált övezetbe kell menned. :D
2019. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!