Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a férfi tuti gazdag hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi tuti gazdag hogy ilyen nője van, vagy van más megoldás is?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 28. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Aha, nyugtasd magad ilyenekkel.
2017. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Valahogy a pasi nem tűnik egy szakadt trógernak,úgy,hogy itt valszeg a pénz is befigyel.

A csaj meg egy teljesen átlagosan kinéző,vékony csaj.Ennyi.

2017. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Dik
2017. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 válaszolóval egyet értek.
2017. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem a nője szerintem, csak poénból felkapta a csaj. Én is szoktam ilyet a fiú haverjaimmal, szeretik magukat cipeltetni, mióta fel tudom őket emelni... :D


Amúgy meg ha a nője lenne... Nekem szimpatikus. Nem vonzódom a nálam sokkal idősebbekhez, de sok lány ismerősöm igen, pénztől függetlenül. Nem biztos, hogy ez a férfi egy rossz, unalmas alak...


És bár mint mondtam, nem vagyok híve a nagy korkülönbségnek, volt egy olyan oktatónk, akibe kicsit belehabarodtam, holott szertintem apám lehetett volna. Gyakran beszéltem vele, mert az évfolyamomon amolyan "közvetítő" emberke vagyok, aki elkéri az előadások anyagát, vagy ha van valami fakultatív program, névsort ír, hogy ki jelentkezne, ilyesmi. És annyira udvarias ember volt, olyan szépen beszélt velem, aranyosak voltak a poénjai, érdeklődő volt, semmi perverz meg félreérthető, csak volt benne valami a tudása mellett is, ami miatt fel tudtam rá nézni és kiváltott belőlem valamiféle vonzalmat. Mindig elegánsan öltözött, mindig figyelmes volt mindenkivel, észrevette azt is, ha egy hallgató átfestette a haját más színűre, meg is jegyezte nekem is... :) És volt egy olyan kiállása és stílusa, hogy néma csend volt a teremben. Nem tudtam az anyagi helyzetéről semmit, nem is akartam tőle semmit, csak jó benyomást tett rám, ennyi. Bár feltételezem, nem lehet valami gazdag, egy egyetemi tanár fizetése önmagában nem sok.

21L

2017. júl. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pontosítok, nyilván más kontextusban lehet, hogy akartam volna tőle valamit, de ugyan már... A diákja vagyok, bakker, van egy 10 éves kislánya, ez önmagába kizárja az egészet, meg én sem vagyok egy perverz k.urva, hogy bármit belefantáziáljak ebbe. Egyszerűen csak volt benne valami, ami miatt vonzónak tartottam.
2017. júl. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Más megoldás?

Lehet, hogy a lánya!

2017. júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem, ez egy pár biztosan.
2017. júl. 28. 08:34
 9/16 acelsziv ***** válasza:
68%

Nem mindegy az neked? Neked akkor se lenne ilyen ha kétszer ennyi pénzed lenne, mint a fickónak.

Amúgy for your information. Nem minden csinos csaj pénzéhes. Valakinek elég, ha vannak ambícióid és egy jó személyiséged. Na ezt emészd meg.

2017. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem mindketten jól néznek ki, miért mindig a pénz a fontos?
2017. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!