Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenféle embernek van párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenféle embernek van párja csak nekem nincs, ennyire értéktelen lennék?

Figyelt kérdés

Sokféle nőt látok pasival, férjjel az oldalán.

Nem vagyok irigy, csak örülök ha valaki megtalálja a boldogságát.

Az keserít el, hogy nekem nincs párom, akivel tervezzem az életet.

Eljön valamikor az én időm? N


2019. aug. 28. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Én is hasonló helyzetben vagyok...az irodában mindenki házas már vagy párja van régóta.. Komolyan még a diákmunkás 18 éves csajszinak is.


Szórakozóhelyeken meg az a gond, hogy nagyon sok olyan nő jár akinek párja van. A beégés esélye túl nagy.


26/F

2019. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ja, hogy tölünk kérdezed, hogy gáz e olyannal összejönni, akinek a barátnője otthon várja? O.o


Bocsánat visszavonom, nincs kedvem veled ismerkedni..

2019. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hol látsz annak a mondatnak a végén kérdőjelet...?
2019. aug. 28. 23:06
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet, hogy nem veszed észre a közeledést? Sok férfi annyira félénk, hogy a nők észre sem veszik mit akar.
2019. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben meg sok más barátnőm is (nem vagyunk bányarémek sem elviselhetetlenek)... Ez hülyeség, hogy a nőknek könnyebb, mert nem. Ha komolyabbat szeretnél meg meglegyen a vonzalom és emberileg is rendben legyen, na olyat nehéz ma találni, legtöbb esetben foglalt.

26N

2019. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14-es, ha rám sem néz, úgy tényleg elég nehéz észrevenni, hogy akar valamit...
2019. aug. 29. 10:40
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
2019. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!