Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40+-os Férfiak! Mikor a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+-os Férfiak! Mikor a neten tökéletes testű nőket nézegettek, az a való életben mennyit számít?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy csak olyat tudtok elfogadni párként, vagy csak szép a szemnek, és ennyi. A valóságban számít az agy is, vagy csak a test? Fordítotok időt, energiát olyan nőre, aki nem tökéletes, nem az ideálotok?

Elnézést, de kizárólag a megjelölt 40-50 közötti férfiak véleménye, gondolata érdekel. Ez nem diszkrimináció, csak a korosztályok között nagy a különbség.


2019. aug. 24. 19:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kár is, mert a kérdésnek sincs sok értelme.
2019. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Rockarc ***** válasza:
81%

A tokeletes es a jaj kategoria kozott azert eleg sok minden van. En a belsore kenyes vagyok, de a kulsore sem mondom, hogy igenytelen vagyok. BMI kompatibilitas meg a hosszu haj nalam alap, a tobbi az mar vagylagos. Aztan meg van olyan, hogy ott van valaki es francba ezzel a sok hulyeseggel, o kell nekem.


43F

2019. aug. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Már a feltevés is rossz. Intelligens, felnőtt férfi vagyok, nem csorgatom a nyálam netes nőkre (főleg nem abban a stílusban, ami 1-1 celeb fotói alatt megy).



Egyébként annyit várok el a nőtől, amennyit én is tudok adni. Nem kell tökéletes test (nekem sincs), de karban tárom a testem 40 évesen is annyira, hogy ne legyek szétcsúszva.


Amúgy meg a szomszéd lány típus jön be, akinek van valami a fejeben is, nem a netes magamutogató likevadászok.

2019. aug. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
16, 22, 23 válaszadók! Köszönöm az érdemi válaszokat! Annyit még hozzáfűznék, sajnos nem rossz a feltevés, akkor nem működnének a celeb fórumok, insta, stb..
2019. aug. 25. 07:33
 25/28 anonim ***** válasza:
71%

“Annyit még hozzáfűznék, sajnos nem rossz a feltevés, akkor nem működnének a celeb fórumok, insta, stb..”


Te is tipikusan az a nő vagy, akinek nem az a fő baja a magamutogató, felszínre insta világgal, hogy primitív, hanem az, hogy nincs meg a kinézeted vagy a bátorságod, hogy te is bepucsíts, és így nem körülötted forognak a borzasztó intelligens “bárcsak ilyen nőm lenne kommentek”



De a felvetés hamis, rengeteg férfit -engem is beleértve- hidegen hagy ez a szubkultúra, viszont elég sok nőt ismerek aki oda vágyik csak sehogy sincs gyomra hozzá.

2019. aug. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Tévedésbe vagy esve, de nagyon! Nem ismersz, nem tudod, hogy nézek ki, nem vágyok effajta elismerésre,megvan a magam kis élete. A kérdésem a miértre vonatkozott, és azokat szólítottam meg, akik nézegetik ezeket az oldalakat, képeket. Miért teszik? Nyilván van ok, amiért kérdezem, de ez nem az, amit itt , alaptalanul kiírtál, és a magam részéről undorítónak tartok. Aki nem érdekelt a témában, az továbbgörget, és ennyi.
2019. aug. 25. 08:42
 27/28 anonim ***** válasza:
71%
Tehát mégiscsak az a fő gondod, hogy azok a pasik, akik ezt teszik, miért teszik. Eszedbe sem jut magasról tenni az egészre, inkább pörögsz a témán. Ezt nehéz másként értelmezni, mint úgy, hogy irigy vagy, esetleg a kiszemelt vagy már megszerzett pasi ott pörög VV Valki Insta királylányon, téged pedig ez halálra frusztrál.
2019. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajlandó erre a szintre csúszni, ismétlem, aki nem érdekelt a témában, továbbgörget, ennyi.
2019. aug. 25. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!