Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szülőkkel való élés manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőkkel való élés manapság ciki? Ki az, aki még képes ezt hinni?

Figyelt kérdés

Ajánlom azt összes sírós, elégedetlenkedő figyelmébe a mai riportot, hogy a 20-29 év közötti fiatalok vajon miért is élnek még mindig együtt a szüleikkel.

[link]

Jó lenne már levetkőzni a régi dogmát és a jelenben élni. Aki megteheti oké, de keveseknek adatik ez meg.

Albérlet meg szerintem kidobott pénz. Nem elítélni kéne az embereket, hanem a látszat mögé nézni, hogy vajon milyen is az adott ember helyzete.

Nem azon múlik egy kapcsolat, hogy most együtt él-e a szülőkkel, vagy sem. Lehet teljesen önálló az is, aki együtt él velük, de az is mérhetetlenül önállótlan és életképtelen, aki ugyan már külön él, de minden nap haza jár pl. kajálni a szülői házba.



2019. aug. 19. 20:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Ingatlan árakat.
2019. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
21%

igen 10-es ezt elfelejtetted.


itt mindenki hót sikertelennek mondja magát, aztán mikor szóba kerül a pénz mindannyian minimum 500-at keresnek :)

2019. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

#7

Tudod, az a szánalmas, hogy valaki elvár egy lakást, autót, miközben neki ilyen nincs. Ha neki van, akkor maximum lehet az elvárásai közé, de addig, amíg ő nem tette le ugyanezt az asztalra hitelmentesen, addig ne legyen elvárásai között.


#10

Miért általánosítasz?

Akkor minden hímnemű egyedet csak a f..rka irányítja? Ha nem, akkor nehogy azt hidd, hogy minden nő ilyen.

2019. aug. 19. 21:29
 14/34 A kérdező kommentje:
Ui.: Hitelmentes, önerőből vásároltak legyenek, és ne a szülő tegye a popsi alá, mert ugye vannak olyanok, akik ilyen autóval villognak, miközben ő ezért semmit nem dolgozott.
2019. aug. 19. 21:32
 15/34 anonim ***** válasza:
79%

#12


És mindenkinek 18 centis farka van, amúgy a nők álma mindegyik, ha esetleg belekötsz, akkor kiderül ám, hogy volt ám neki modell, agysebész meg mittomén milyen nője, csak hát túl sok volt vele a gond.


Ez a baj a neten, sokan hazudnak.

2019. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Lazy Lover ***** válasza:
66%
A mama hoteles csajok szerint ciki ha egy fèrfi otthon lakik de nem mindenkinek van 30-40 milliòja lakásra
2019. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
35%

"Hitelmentes, önerőből vásároltak legyenek, és ne a szülő tegye a popsi alá, mert ugye vannak olyanok, akik ilyen autóval villognak, miközben ő ezért semmit nem dolgozott."


Neked mi közöd van ahhoz, hogy kinek milyen vagyontárgya miből / kitől van ?

2019. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak nyáron laktam itthon, mert akkor nincsen koli, év közben látogatni járok haza. De jövő nyáron megigénylem a nyári kolit, mert itthon ebben a családi házban akármennyire is töröm magam mindennel, soha az életben nem fognak emberszámba venni. Mindenben segítek, tényleg, mellette még dolgozni is járok, de soha semmi nem elég, még abban is le akarnak uralni, amiről nem is tudok. Folyton irányítgatnak, manipulálnak, érzelmileg zsarolnak és el akarják dönteni még azt is, hogy az egyetem után nekem pontosan hol kell dolgoznom. Hosszú távon ezt nem lehet bírni. A tiszteletnek kétoldalúnak kellene lennie, főleg ha már ennyire töri magát egy ,,gyerek". De ők még rosszabbak, mint gyerekkoromban amúgy...nem fogják fel, hogy agyilag felnőttem, az erőfeszítéseimet nem értékelik, szavam nem lehet ellenük. Én meg nem vagyok olyan meghunyászkodó, mint ők voltak anno mindig a szüleikkel. Mamáék mellettünk laknak, folyton mindenben beleszóltak, ők meg tűrtek nekik; mamáék apa pénzén élnek meg hasonlók, anyáék soha az életben nem álltak ki mellettünk :(


Nem ítélek el senkit, aki otthon lakik felnőttként, inkább irigylem őket, mert rendes szüleik vannak. Őszintén. De van, akiknek nagyon nem rendes szülei vannak, sajnos elég sokan, így az albérleteseket sem elítélni kéne.


25/N

2019. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki szerintem
2019. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
*van pl elég baja az embernek azzal is, hogyha pl kellemetlen , mert nem jó a kapcsolat a szülőkkel, hogy még ciki is legyen; hát nem az szerencsére,úgyhogy ennyi. Mai világban már kb alap dolog, mármint ez az alap helyzet, alap felállás, alap szituáció.
2019. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!