Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ciki nőként kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki nőként kezdeményezeni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, de nem ismerjük egymást, és nagyon távolságtarto is, de legutóbb észrevettem, hogy engem nézett, én meg teljesen zavarba jöttem, lehet el is pirulhattam, és az az érdekes, hogy azóta mintha picit nyitottabb lenne felém, már 1-2 szót beszéltünk is.


Szerintem én elég egyértelmű vagyok amúgy, mert próbálok kérdezni tőle, viccelődni picit, de nem tudom elődönteni, hogy mit gondolhat erről vajon.


2019. aug. 15. 20:19
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
66%
Nem az
2019. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván nem ciki, nyugodtan kezdeményezz te. Ezer ilyen kérdés sem elég, hogy a nők elhiggyék.
2019. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

figyelj, elmultam 40, hidd el ha azt mondom, hogy nem ciki

a legelso szerelmemmel 3 evig eltem egyutt, en kezdemenyeztem

a harmadik, 15 eve tarto szerelmemnel (most is tarto kapcsolat) szinten en kezdemenyeztem


abszolut nem ciki! Nincs azzal baj ha tudod mit akarsz es nem varod a sultgalambot ;)

2019. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem ciki.

Én is olyan vagyok hogy kell a kezdő rúgás,egy mosoly nem elég hogy szóba elegyedjek egy ismeretlen nővel.

2019. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Á nem ciki

Hivd el moziba fogd meg a kezét a vegen csokold meg. À veletlen sem ciki amikor a srac csak kedvesen igeneket mond.

2019. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem ciki! Csak őszintén. Szerintem csak a szexista, értelmileg és érzelmileg is korlátolt, kisebbségi komplexusos nők(?) gondolják, h ez minden esetben a férfi dolga
2019. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem kezdeményeznék, mert akkor már eleve mínuszból indulok.

(N/24)

2019. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma már nem gond.
2019. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!