Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ismerkedni utcán, buszon, nyilvános helyeken?

Figyelt kérdés
22N
2019. aug. 13. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Felveszel egy rövidnadrágot vagy miniszoknyát, és vársz. Ha jól nézel ki, nem kell sokat.
2019. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemkontaktust teremtessz a szimpatikus egyénnel és ha ez megvan, rámosolyogsz. Innen már a férfi dolga tovább vinni. Sok sikert. :) 40F
2019. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te vagy a nő, így az ellenkezőjét kell tenned annak amit tenni szoktatok.


Ergo nem a telefonodat figyeled megállás nélkül. És nem is csinálsz úgy mintha valamit csinálnál rajta. Nem fintorogsz. Nem nézel lenéző pofival az emberekre.

Nyitott szemmel jársz.


És nem azt a nézetet kelted, hogy "hozzám ne szólj! ide ne merj jönni b**asszki""

2019. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Utolsóval egyetértek 100%-osan. Sajnos ilyenek lettek 30 a 30 év alatti "nők" :/
2019. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Jó tanács! Ne azt csináld mint amit a többi nő!


Mindig a tefonját bámulja vagy berakja fülesét és zenét hallgat úgy hogy az istnért se lehessen hozzá szólni. Meg unott flegma tekintet... És vár és vár és nem történik semmi sem.


Ha van egy kiszemelted akkor elég ha sokat nézed meg ne kapd el a fejedet ha ő is néz téged. Illetve mosolyogsz rá folyamat.


Megjegyezném pasiként nagyon nehéz behatárolni hogy melyik csaj ad jeleket. Ez pl eléggé egyértelmű.


A másik meg hogy odemész csak beszélgetsz vele pl az időjárásról vagy bármiről közbe inkfókat is lehet gyűjteni. De közbe bámuld őt nagyon meg mosolyogj és nevess mindenen amit csak mond.


Illetve beszélgetés közben érdeklődj utána. Esetleg megkérdezheted hogy bejelölheted e facebookon. Messze könnyebben bele mennek ebbe mintha ugyan ezt egy pasi játszaná el egy csajjal. Ott meg látható legyen a profilodon hogy egyedülálló vagy.


Ja meg érdemes még az is hogy ne többen legyetek ott lányok.


Bulikban is remdszeresen 5-6 fős csoportokban vannak a lányok a pasik meg sokszor egyedül. Kb lehetetlen 1 lánnyal ott beszélgetni mivel riasztó egy csoport jelenléte. Meg jobban be lehet égni.


Így ha lehet ne "falkában vadássz" mert az nagyon riasztó tud lenni :D


A másik meg hogy dicsérd meg mindenért. A férfi ego szereti ha ápolva van. Nem számít ha marhaság miatt dicsíred. Illetve kérhetsz tőle szívességet is. Valami nagyon apró dolog legyen amit tuti meg tud csinálni. pl interneten nézze utána a felvételi pontoknak vagy iylesmi.


Pl ha csak dolgozik akkor mondd neki hogy "szeretem ha egy pasi dolgozik mert a legtöbb még csak erre sem hajlandó".


Ha ilyen szinten nyitva hagyod az ajtókat akkor onnantól kezdve már pasi dolga a többi.


29F

2019. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként néha szoktam buszon ismerkedni nőkkel. Ha te várod, hogy odaüljön melléd a fiú, akkor mikor jön, lehetőleg nézz rá, vegye észre, hogy figyeled őt, ne legyen rajtad füles, és ne nyomkodd a telefonodat. Ha leült melléd, akkor látszódjon, hogy nincs semmi dolgod, nézelődj jobbra balra, ez utal arra, hogy nem vagy elfoglalt, és talán örülnél egy kis beszélgetésnek. Jó eséllyel előbb utóbb valaki helyez fog foglalni melletted, és ha nem egy felénk fiút fogtál ki, és ő is ismerkedni akár, akkor lépni fog. Ha te vagy a nő, és bátor vagy, akkor pedig csak szimplán leülsz egy férfi mellé,persze előtte megkerded tőle, hogy szia, szabad ez a hely? Ha felénk a fiú, akkor ez már egy batorítas lesz benne, hogy te szolitottad meg először. Esetleg ha sok cuccod van, akkor udvariasan megkérdezheted, hogy elfér-e, vagy ha sötét van, akkor hogy zavarná-e, ha felkqpcsólnád a lámpát stb... Lehet h béna indítás, de én férfiként ezekkel kezdve több órás beszélgetéseket indítottam már, szóval fordított helyzetben előbb utóbb biztos, hogy sikered lesz.
2019. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem buszon úgy sikerült, hogy sudokuztam egy 4 személyes ülésen ülve, leült velem szembe egy srác. A busz zöttyent egy óriási nagyot, én pedig felszúrtam az agyamig a ceruzát. Ettől persze elkezdett ömleni a vér az orromból, a srác miközben nevetett adott nekem zsepit. Aztán leszálltunk, végig támogatott, kórházba akart vinni, közben nevetett, aztán miután elállt a vérzés, beültünk egy cukrászdába.

Majdnem egy évig voltunk egy pár.

2019. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

óriási különbség, hogy rendszeresen látott illetővel akarsz ismerkedni vagy olyannal, akivel sose láttátok egymást.


Első esetben sokkal könnyebb.

2019. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. :)
2019. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!