Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vitiligos férfiként sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitiligos férfiként sosem lehet családom?

Figyelt kérdés
Nagyon nem merek ismerkedni ezzel a betegséggel, mert biztos vagyok benne, hogy taszítja a nőket. Borzasztó tehetetlennek érzem magam
2019. aug. 12. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem a térdem ilyen, de még nem bántott senki.


De ha nagyon olyan vagy... Arcodon? Az sokaknál lesz "baj"

2019. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem sose taszított az ilyen. Bár családot azt nem szeretnék.
2019. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hol vagy olyan és milyen mértékben?
2019. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem pikkelysömörös és pl most az egész testén elterjedt. Néha jobb, de mindig van valahol rajta.

Az ilyesmi nem áll a szerelem útjába.

2019. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen semmi sem múlik szerintem.
2019. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalomhiány nagyobb gond.

Most elég nagy teret kapott a médiában, hogy mindenki tudja, hogy mi ez, és ne legyen ebből (akkora) hátrányod.

2019. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem ezzel, hanem a mentális betegségeiddel, azok miatt nem lesz.
2019. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

#7


Mert aki emiatt aggódik, az rögtön mentálisan beteg? Érdekes diktátoros hozzáállás.

2019. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van vitiligós ismerősöm, neki az arcán van. De ha nem barnul le, akkor nem feltűnő. Alapvetően szerintem jó vágású férfi, szép az arca, enyhén izmos szálkás a teste. A csajoknál viszont nagyon sikertelen, én is lepattintottam, de köze nem volt ehhez.

Egyszerűen bunkó, mert fogalma sincs, hogyan kell normális emberi kapcsolatokat teremteni. Szóval a szociális képességei, vagyis, azoknak a hiánya korlátozzák. Maga a vitilió nem fertőző, nem jár tudtommal semmi komolyabb tüntettel, csak a pigmenthiány. Azért lássuk be, ez messze nem olyan dolog, ami gondot jelent a mai elfogadó társadalomban. Persze, lesz olyan, akinek nem tetszik, mint ahogy semmi sem tetszhet mindenkinek. Másnak meg különleges lesz.

Úgyhogy szerintem ne feszülj rá erre.

2019. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt az egyetemen egy csoporttársam akinél pl 3 évig észre sem vettem. Utána egyik nyáron mentünk le így a csoporttal strandolni és akkor láttam hogy a lábszára olyan illetve ott szembesültem vele hogy a kézen is van. Kifejezetten helyes, sportos srác egyébként. Nem gondolnám hogy ez taszító persze nem tudom,hogy nálad hol és milyen mértékében látható stb.Gondolj bele, sok nő van sörhasú, rohadt fogú primitív barmokkal aki esetleg még erőszakos is velük.. Legyen egy kis önbecsülésed könyörgöm!
2019. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!