Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Párválasztásnál nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Párválasztásnál nektek mi lenne a fontosabb? Hogy egy férfinak saját lakása legyen, vagy hogy nagy pénisze?

Figyelt kérdés
Illetve nem is az, hogy nagy farka, hanem hogy neked ideális méretű farka. Állítólag a túl nagy sem annyira jó. Tehát ha választanod lehetne a kettő közül, hogy a jövőbeli férjed a kettő közül csak az egyikkel rendelkezhet, akkor melyiket választanád? Melyik lenne a fontosabb? Hogy saját lakása legyen az albérlet helyett, vagy egy ideális pénisz mérete a túl kicsi/túl nagy pénisz helyett?
2019. aug. 2. 20:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a lakás lenne az elsődleges. A nagy farkat nem szeretem. Úgyhogy nekem nem számít.


31N

2019. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
48%

pénisz.

A szex fontos.

2019. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Arról volt szó, hogy számodra megfelelő, nem az hogy nagy. Azért bocsássa már meg a világ, ha mikropénisszel nem tudok mit kezdeni. Abszolút a pénisz a lényeg, lakásom van, de ha nem lenne is, majd együtt veszünk.
2019. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

10 es

Ha nincs több opcio amiből választhatok akkor igen ez számít

De egyébként nem elsődleges !

2019. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az én listám elején nem a lakás áll ha párválasztasról van szó, de még a péniszméret sem feltétlenül az elsődleges szempontok között szerepel.
2019. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Lakásom van, szóval a farokméretre voksolok.
2019. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Farok a fontosabb.
2019. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért írja a többség a nagy farkat, h ne tűnjön anyagiasnak.
2019. aug. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem "nagy farok", hanem "számomra ideális farok" volt a kérdésben. Az meg mindenkinek egyéni. És azért írja ezt mindenki, mert a jó szex elengedhetetlen egy tartós kapcsolatban, míg lakni albérletben is lehet.
2019. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
B_szdki, sok nő akár nővel is lefekszik, akinek aztán egyáltalán semmilyen farka nincs. Akkor számít a farokméret? :D
2020. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!