Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek hány évesen volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen volt az első komoly kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Baj ha valakinek kimaradt a tizen éves korából a kapcsolatosdi?
2019. júl. 30. 20:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
19
2019. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Oviban volt vőlegényem, 4-től 5 éves koromban.
2019. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

6 évesen.


Persze az ovis szerelem volt, de attól komoly volt.

2019. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%

"Baj ha valakinek kimaradt a tizen éves korából a kapcsolatosdi?"


Baj. Azért a kamasz szerelemnek is megvan a maga varázsa, amit már soha nem fog átélni az illető. Ez azonban motiválhatja arra, hogy a 20-as, 30-as, stb. éveiben ne maradjon le a csajozásba.

2019. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen.

Szerintem baj, mert sok problémát reagálok le rosszul, vagy épp gyerekesen, amiatt, hogy kimaradtak a "kamaszszerelmek", ahol kvázi megtanulja az ember, hogy viselkedjen pàrkapcsolatban.

Amúgy most 29 vagyok, az első kapcsolat kb 9 hónapig tartott, azóta pedig ugyanazzal a férfivel vagyok, szóval összesen 2 kapcsolatom volt-van. Képes vagyok tehát a tartós kapcsolatokra, de érzem a hátrányát a tapasztalatlanságnak a mai napig.

2019. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

16 voltam, másfél évig tartott.

Alapvetően nem baj ha valaki később kezdi, de én örülök, hogy megvoltak ezek a tini kapcsolatocskák. Így mire oda jutottam, hogy valóban ideje volt a felnőtt, érett párkapcsolatnak már sok mindent tudtam és rengeteget tudtam fejleszteni magamon, hogy alkalmas legyek jó kapcsolatra. Nem is annyira egyszerű egy párkapcsolat mint amilyennek tűnik, jó ha van benne tapasztalatod mire megtalálod azt az embert akivel le akarod élni az életed. Sok olyan dolog nem is jelent már problémát amiből anno probléma volt, sokkal jobban kezelek rengeteg szituációt ami előjön egy kapcsolatban.

2019. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Majdnem 23 évesen, és azóta is tart. 6 és fél éve leszünk együtt a párommal.
2019. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
18 voltam. Előtte is jártam mással. Ezek az évek nagyon kellettek hogy egy komoly kapcsolatban megálljam a helyem.
2019. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
35%

18 voltam. Előtte is jártam mással. Ezek az évek nagyon kellettek hogy egy komoly kapcsolatban megálljam a helyem.


bezzeg amikor a szűz 40 éves looserek itt sírnak,akkor azt kamuzzátok,ráértek még,akár 60 évesen is lehet nőtők,ha meg nem éltek addig az szívás

2019. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy baj, jesszus... nekem ugyan 18 évesen volt az első “komoly” kapcsolatom, lassan 20 éve... 15 éve vagyunk házasok.

Kamaszkori legjobb barátnőmnek viszont 31 évesen jött a “komoly” kapcsolat, kb. rögtön “besikerült” egy kölyök is, gyorsan összeházasodtak meg minden, de azóta is boldogok, kb. 3 éve. Mi meg itt “szenvedünk” majd’ 20 éves kapcsolatban, h nem szabad gyereket vállalnunk, mert mi felelősen, megfelelő háttérrel akarjuk, és “sajna” tudunk védekezni... állítom, h a felelőtlen barátnőmék boldogabbak, mint mi...

2019. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!