Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonjam magamra egy kiszemelt férfi figyelmét?

Figyelt kérdés
Az illető egy introveltált személyiség, ahogy én is. A különbség köztünk, hogy ő híres, én pedig egy hétköznapi lány vagyok. Közvetve ismerem csak. Nem akarok béna nyomulós kommenteket írni a képei alá az oldalán és hasonló gyenge próbálkozások. De szeretném megismerni, mert úgy érzem, nagyon sok közös van bennünk. Rengeteg interjút láttam már róla és folyton fogom a fejem, hogy lehet szinte ugyanolyan gondolkodása mint nekem. Nem vagyok már 15 éves csitri, szóval az első sorba állós visítozós módszer nem pálya. Szóval igen, személyisége ellenére paradox módon egy zenészről van szó.
2019. júl. 29. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne álmodozz, ő más kategóriába tartozik, mint te.

Ja, és ha ne adj isten, összejönne, és ő turnézni megy, te mit fogsz csinálni? Elviseled a távolságot? Elviseled a sok lány rajongót? Képes vagy kezelni, hogy ha ő bulizik és te nem vagy mellette?

2019. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bújj el, ha elkezd keresni, akkor megtalál.
2019. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Már pedig, ha jó csaj vagy, nyugodtan visítozz az első sorban. :) Túl sokat képzelsz róla, kicsit szállj le a földre... mindenféle értelemben.
2019. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
A másik: én még a boltban is rühellek sorban állni, nemhogy egy pasiért... mert, ugye nem gondolod, h nincs elég jelentkező? :)
2019. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!