Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek melyik kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik kérdés tetszene a legjobban ha a kiszemelt férfi el szeretne hivni titeket kávézni?

Figyelt kérdés

melyik tetszene nektek a legjobban? melyik nem hangzana tolakodónak? hogy fejezzem ki magam a legjobban? melyik a jobb?

-meghivhatlak egy kávéra?

-beülünk valahová kávézni?

-eljössz velem kávézni?

-velem tartasz egy kávéra?

-ráérsz egyet kávézni velem?

-bedobunk egy kávét?

-szeretnél velem kávézni?

-mit szólnál egy kávéhoz?

....


2019. júl. 3. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kiszemeltem, teljesen mindegy hogy kérdezi meg.
2019. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha tetszik a pasas majdnem mindegy, a "bedobunk egy kávét" talán nem szerencsés, azt evésre szoktam. De az irodában a srácokkal(nem kiszemelt, kolléga) megelégszünk a "kávé?" "Kávé." párbeszéddel
2019. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Megiszunk együtt egy kávét?"
2019. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Konyorogve kerlek ne gyakorold be a mondatot! Eroltetettseg, mesterkeltseg elrontja az egeszet.


Bedobunk kivetelevel jo bmelyik. Ha a lany ismerkedni akar ugyis elmegy, ha meg nemleges a valasz, mindegy h teszed fel.

2019. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Személy szerint a kávé szagától is rosszul vagyok, úgyhogy... Ha kiszemeltem akkor rohadt mindegy hogy kérdezi meg, de a kávé kizárva 😀
2019. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, mikor megnyitottam a kérdést, azt hittem, hülyeség, de végigolvasva ezeket, nekem a "velem tartasz/eljössz velem" tetszik a legjobban.


Nekem nem jön be, ha valaki az elején többes számban beszél (beülünk), a meghívhatlak olyan szívesség-szagú, a ráérsz/szeretnél olyan, hogy ha valaki nem tud hazudni, mint én, az igent mond akkor is, ha nemet akarna mondani. Mert igen, ráérek, de nem akarok.


Az "eljössz velem/velem tartasz"-ban azt tetszik, hogy nem a kávén van a hangsúly, hanem azon, hogy VELEM. Ott nem a kávéra mondok igent, vagy hogy elüssem az időt, míg jön a busz, hanem RÁD.

2019. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy mert a kávét imádom és ha bejön a pasi akkor mindemhogy örülök ha hív. A 'mit szólnál egy kávéhoz' nem tetszik, mert nem tudom hietelen mit mondanék rá/kit reagálnék/hogyan fejezném ki magam.
2019. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egyébként én ennek örülnék: -Lenne kedved, meginni velem egy kávét (vagy egy teát)?
2019. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az első vagy "van kedved kávézni egyet?"
2019. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
első, utolsó
2019. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!