Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Táncon hogyan ismerkednétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táncon hogyan ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Nők véleménye, tapasztalata kifejezetten érdekelne.


Tegyük fel, hogy rendszeresen jársz társas tánc bulikba (salsa, bachata, kizomba, stb) és egész jónak számítasz. Felkérsz egy nőt, akivel érzed, hogy nagyon jó táncolni és egyébként is tetszik neked; hogyan kezdenél vele ismerkedni?


Hölgyeknek a kérdésem: hasonló helyzetben, hogyan jeleznétek a fiúnak, hogy tetszik nektek, szeretnétek ismerkedni?



2019. júl. 25. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Akivel látom, hogy megvan a kölcsönös szimpátia, azt tánc után elhívnám.
2019. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő válaszokat.


#7: igazad van. Kizombát én nem táncolom, mert egyelőre nem vonz, de kubai salsa és bachata megy. Akikkel rendszeresen táncolok mind jó véleménnyel vannak rólam, de magamat itt most nem akarom fényezni; lényeg, hogy emberileg és tánctudásilag rendben vagyok. Szóval ismerkedési tippekre volt szükségem.


Az előtted író incelnek: volt már innen kapcsolatom, de az több hónap alatt ment át barátságból többe és nem is szándékosan. Most szándékosan akarok itt keresni, mert olyan társat szeretnék, aki a tánc iránti szenvedélyemet osztja velem.

2019. júl. 25. 16:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondanád, hogy "csinos vagy" Mármint, hogy a másik csinos esetleg. (Nem vagoyk jártas ismerkedésben), viszont lehet,hogy nem is kell majd direktben ismerkedni, az egész majd adja magát. Mondd meg a neved, érdeklődj az övé felől, ha magától nem mondja (elég szeirntem ha elsőre a keresztnevet monjda, meg szerintem az is elég, ha te azt mondod talán. De ha akarod , akkor mondhatod az egészet is, de lehet, hogy talán elsőre csak a becenév jobb, Pl Robi. De nemtom, lehet, hogy ő majd megkérdezi, mi a teljes, de az szerintem még ráér, de mondom, nem vagyok jártas ismerkedésben)
2019. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*most látom, hogy te a lány vagy; de akkoris szerintem áll, amit írtam az előző komiba:) Vagy várj, hát egyből ha te vagy a lány, akkor ne udvarolgasd körbe, hogy csinos, hanem max adjál neki jeleket. Pl cukin rámosolyogsz. És akkor majd észreveszi, és lehet, hogy majd ő is közeledik feléd, de nem kell ennyire előre rohanni; vagy nemtom. :)
2019. júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#7-el nagyon egyetértek.

Szerintem nagyon helyzet- és karakterfüggő, kinek és kivel hogyan lehet ismerkedni.

Néhány tipp, SZERINTEM:

Találkozás:

A táncos hely előtere/öltözője, ahol köszöntök egymásnak, sokat jár ide vagy új, honnan-hogyan jött, milyen a forgalom/parkolás, merre lehet a mosdó, büfé, vigyáznál a cuccomra, amíg oda elugrom, stb.

Van egy audász, ha pl. közös ismerős mutat be, hogy valamiért "Vele mindenképpen táncolnod kell!" :)


Az adott helyen elfogadott táncetikettet érdemes ismerni, én most társas tánc partner cserés-gyakorlásos tanfolyamot, vagy freestyle-t értek tánc alatt, ahol egy egymást lazán ismerő csoport, fix és nem-fix párok tagjai között elfogadott a lányok véletlenszerű felkérése.


Tánc közben, szünetekben:

Van, ahol egy vicces, önirónikus beszólás indítja el a fonalat, van, ahol egy játékos szóbeli csipkelődés, de az is lehet, hogy egy szimpla bók a jégtörő a ruha választásról, vagy az előző táncnál bemutatott styling mozdulatról. Ha a tánc a szenvedély, akkor téma lehet, hogy az épp szembejövő táncos figurát/zenét/helyet/cipőt/ruhát/stb. miért szereted/nem szereted, melyik a kedvenced, és erről megkérdezheted az ő véleményét is.

Tánc után megköszönöd, lekíséred a parkett szélére (óh, úriember!), meginvitálod egy csendesebb részre levegőzni/pohár vízre beszélgetni. Ha jó volt a tánc, akkor jelzed, hogy később még felkérnéd, ha neki is megfelel. Ha elég határozottan helyesel, akkor akár azonnal is.


Bárhogy is, nem szabad túl nyomulósnak, erőltetettnek lenni, talán a legfontosabb, hogy figyelni kell a másikra, hogyan reagál rád, mire vevő és mire nem. Ha látványosan nem érdekli egy téma, akkor ideje váltani.

Ha valamire pozitív a visszajelzés, akkor máris lehet egy lépést tovább menni, de akkor se rohanjuk le, hagyjuk meg a teret és időt a másik félnek is, kölcsönös szimpátia esetén sem biztos, hogy készen áll.

2019. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!