Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek foglalkozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek foglalkozott volna velem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Pszichológusomhoz 11 éves korom óta járok, kisebb megszakításokkal. Én időközbe nagyon belé szerettem. Most szeptemberbe ezért újra járni kezdtem hozzá, időközbe megírtam neki facen hogy szeretem. Egy ideig nagyon célozgatott a 18 éves koromra, hogy akkor minden meg változik az életemben. Ám mikor annyi lettem volt 3-4 alkalom mikor semmit sem csinált, max. picit többet mosolygott rám, illetve amikor 18 lettem mondta hogy most beszélgessünk a pasikról hisz 18 lettem. Ez után azonban anyukám el mondta neki hogy én szexmunkát kezdek csinálni a szemét, és ekkor el küldött arra hivatkozva, hogy a korábbi molesztálásaimból adódóan, ez káros lenne rám.


Ez májusba volt azóta össze vagyok törve, az a tervem hogy a rendelő előtt várok naphosszat míg meg nem jön.


Szerintetek kellettem volna neki ha ez nem jön közbe?


Köszi a válaszokat!



2019. júl. 19. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Enyhe apakomplexusod lehet,ha egy nálad

2szer annyi éves pasiba vagy szerelmes. Ráadásul, meg mondta neked hogy ez káros lenne rád, akkor mit keresel még ott?

Szerinted normális amit csinálsz? Keress magadbeli pasikat, őt meg felejtsd el. Az állása is rámehet.

2019. júl. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozott volna veled, mert egy beteg gyerek vagy, semmi több.


És ne kezdj szexmunkát, hanem keress másik pszichológust.

2019. júl. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem. Pszichológiában ez egy természetes dolog, hogy sokszor a páciens elkezd vonzódni hozzá. Érzelemátvitel. Minden ilyen páciens szeretné ilyenkor elhinni, hogy valami lehet. 99%-ban tévesen.
2019. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!