Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan férfi akinél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi akinél az érzelmei fontosabbak, annál hogy szexuálisan meg kapjon?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 23:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Félre értitek, csak ismerkedünk, azt már elmondta hogy nagyon szerelmes belém de szexuálisan nem nyomul.
2019. júl. 7. 10:24
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor szűz xD
2019. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ezt elmondta, hogy a pibe nem vagytok együtt? Ennek semmi értelme. Vagy csak bolondít
2019. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mert én mondtam neki nemet, nem rég mentünk külön a volt barátommal, utána össze jöttem egy másik sráccal de mindkettő h.nek nézett. Pont ezért annyira hihetetlen hogy belém szeretett valaki hátsó szándék nélkül, mert amiben tud segit nekem de egyszer se kért cserébe semmit, és még azt is megértette hogy nem akarok semmit.Vártam mikor kezd esetleg a szexre célozni vagy utalni rá de nem teszi.
2019. júl. 7. 11:13
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha nemet mondtál neki, akkor miért nyomulna? Ha ő is tetszik neked, miért mondtál neki nemet? Ha azóta meggondoltad magad, miért nem adod tudtára? Ha azóta sem tetszik, akkor miért zavar, hogy nem nyomul?
2019. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nyomul mert még bókol, keres etc etc de a szexet szóba se hozza ez a furcsa.

Nem tudom mit akarok azért nem adtam a tudtára.

2019. júl. 7. 12:43
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, mit akarsz, akkor mi a fosért ismerkedsz? Milyen jogon pazarolod más idejét azzal, hogy ahelyett, hogy önmagadat rendbe tennéd egy szakítás után, ilyen búfelejtő kapcsolatokban, egy értelmes srácot ugródeszkának használva szeded össze magad? Aztán ha ez megvan, akkor mész tovább egy újabb pofonért a következő menőcsávóhoz, a búfelejtésre használt srác pedig csak kapkodja a fejét, hogy dehát olyan jól ment minden, mi történt?
2019. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Érdekes azért hogy 2019 ben már az a fura aki szóba sem hozza a szexet...


Igen egyébként vannak ilyen férfiak, én is inkább az érzelmi rész miatt vágyom kapcsolatra, mintsem a szex miatt.

F36

2019. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%

180 cm vagyok, deltás hátú gyerekkori sportolásból. Most inkább macisabb alkatom van.


Magyarán kinézetre férfiasnak tartom magam. Eddig minden kapcsolatomban az érzelmek voltak az elsődlegesek. Volt, hogy én utasítottam vissza lányt, mert nem éreztem iránta mély érzelmeket. Nem akartam húzni az idejét, sem azt hogy még tovább fájjon neki a viszonzatlan.


Bármikor legyen párom, először az érzelmek kellenek. Anélkül a szex sem ugyanaz, érzelmekkel teljesen más élmény. Sokkal jobb.


Sőt van, hogy jól esik csak osszebujni, éjszakát átbeszélgetni, közös programokra menni, vele lenni csak ugy.


100%-ig férfinak és ferfiasnak tartom magam. Mégsem prioritas a szex. Persze élvezem, és fontos egy kapcsolatban, de nem a kapcsolat alapjának tekintem. Inkább a jó kapcsolat hozadéka a jó szex. Jó kapcsolat meg csak érzelmekkel lehet nálam.

2019. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Akinek a szex a kapcsolat egyetlen értelme, az kimarad a jóból.

Nekünk elég speciális helyzetünk volt, de az első alkalomig eltelt egy év.

Utána meg még vagy négy csodálatos de lehet ám az az első marad a legszebb élmény.

2019. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!