Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális vagyok, ha szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok, ha szeretem a kevésbé magabiztos embereket?

Figyelt kérdés
Számomra a túlzott magabiztosság üresnek és erőltetettnek tűnik, ugyanígy vagyok a határozottsággal. A párom gyakran nevet a saját külsején, és nekem ez vonzó. (Pedig szerintem jól néz ki) Nincs megelégedve magával, de erőltetetten olyanokat mond hogy ő ilyen, és elfogadja magát csúnyának. Ez két okból furcsa. Egyrészt mert objektíven nézve, mások szerint is jóképű, másrészt meg azzal se lenne semmi gond ha nem fogadná el magát. Ez nem tetszik mikor büszkén ilyeneket mond hogy "Én ilyen vagyok, elfogadom magam, határozottnak kell lenni" és zord arcot vág. Miért erőlködnek ezzel a férfiak?
2019. jún. 1. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák.


Mindenki másképp gondolkodik. Te így gondolkodsz nincs ezzel semmi baj.

2019. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem fogadtam el maga soha, a jelen pillanatig sem. Pedig házas vagyok, jól élünk, vezető beosztásban dolgozom.

Szerintem ez egy feldolgozatlan gyerekkori trauma, vagy beidegződés, vagy rossz szülői minta.


Ráadásul nálam azért is van mindez, mert vannak gyenge pontjaim, és sosem kaptam ezekkel szemben megerősítést.

2019. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne keverjük a magabiztosságot a nagyképűséggel. A magabiztosság egészséges dolog, annyit jelent, hogy hiszel magadban, szereted magad, kiegyensúlyozott vagy. A nagyképűség mögött pedig inkább valami komplexus elfedési kísérlete áll, az ilyen emberek szeretik fényezni magukat, lenéznek másokat stb. Na az ilyesmit én sem szeretem.
2019. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
utolsó kérdésedre a válasz az hogy azért mert gyáva xarok. mindig az veri magát a nyomvadt nem létező magabiztossággal aki egy pofon után hat hónapig jár anyukával a pszichológushoz hogy fel tudja dolgozni a nyaklevest. ez a gyökér is ilyen akiröl írsz
2019. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!