Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 170cm magas, okos de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170cm magas, okos de ugyanakkor ügyetlen srác reménykedhet-e abban, hogy lesz barátnője?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 08:11
1 2
 1/12 Béla. A Király. ***** válasza:
65%
Nem reménykedni kell, hanem tenni érte!
2019. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Sajnos nem. Kb. 175 cm a beugró a nőknél, az alatt senkit nem tekintenek férfinak.
2019. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Hát olvastam már olyan (extrém) véleményt nőtől hogy (kb) 180 centi alatt le lehet fújni rovarírtóval. Itt van:

[link]


Valaki be is szólt, hogy akkor a 90 kilónál nehezebb csajokat elefántlövő puskával lehet elzavarni....


Tudom hogy "vicc" de valahol megfelel a valóságnak...


Egyébként meg az számít hogy nagy legyen a dumád, jóképű legyél, sok pénzzel. Minden a külső és a viselkedés, a személyiség amit kifele mutatsz. Nem számít hogy amúgy belül milyen ember vagy és mennyire okos.(Legfeljebb abban számít az okosság ha sokat keresel vele...ugye megint külsőség.)


Nekem is jutott elég okosság (nem akarok dicsekedni de ott voltam OKTV-n, OTDK-n, köztársasági ösztöndíj, Phd, ...), aztán mindig közepes tanuló, alulteljesítő alulmotivált csajok jöttek össze (amíg érdekelt a téma, de már nem érdekel, egyedül boldogabb vagyok)

2019. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha szerinted csak ennyi vagy, akkor nem.

Legyél már magabiztosabb! Ember vagy, nem egy cm szám.

Van esélyed, de akkor felejtsd el ezt a lemondó gondolkodást.

2019. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen az az ügyetlen?
2019. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Pl tesi órán nem tud megcsinálni mindent.

2019. jún. 1. 09:26
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, még a valamivel alacsonyabb haveromnak és kollégáimnak is van párjuk, valamelyiknek már feleségük.
2019. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
A felnőtt emberek nem eszerint válogatnak.
2019. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Én meg lány létemre vagyok ügyetlen, szóval engem nem zavarna. :D
2019. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem a magasságod a lényeg! Ahogy vannak magas nők, úgy alacsonyabbak is. Mi nagyon sokra tartjuk ha egy férfi okos és fel tudunk rá nézni. Nekem ez az egyik fő szempont a belső értékénél. : )
2019. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!