Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet elég nagy gondban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet elég nagy gondban vagyok valaki tud tanácsot adni? Esetleg valaki járt már igy? 20F

Figyelt kérdés

Ugy fél éve beleszerettem valakibe és ez a valaki ugy több ezer kilométerrel távolabb él az interneten lattam meg csak spontán nem kutattam semmi de egyszerűen a lany teljesen elvarázsolt a mosolyával egész nap csak róla gondolkodók! (Volt ilyen régebben is hogy neten megláttam valakit aki nagyon tetszett de max 1-2 hét volt a rajongás de itt tiszta őrület van!) az meg a masik hogy viszonylag elég hires és nagy rajongó tábora van...


Gondolkoztam rajta nagyon sokat lehetséges lenne hogy ez az érzés kölcsönös legyen (elvégre emberek vagyunk + nem vagyok az a rossz típusú férfi, persze itt gyakorin lehet mondani ki milyen sztár :D) inkább a távolság ami aggaszt a különböző nyelv kultúra stb...


Tudom szinte lehetetlen! De egyszerűen érzem amit érzek, azóta rendszeresen sportolók napi 1 óra hogy egy kicsit le vezessen a feszültséget


Azóta kaptam ugy 3-4 ajánlást is lanyoktol és lett volna lehetőségem kihasználni a helyzetett de nagyon... de egyszerűen csak ő járt a fejemben szoval nem tudtam meg tenni!


És amilyen makacs vagyok és temperamentumos ragaszkodok ehez az erzeshez mert sosem éreztem még ilyent pedig már ki nőttem a kamasz kort (20 éves vagyok) de tényleg sosem voltam szerelmes senkibe sem (ha éreztem valamit az szinte csak testi/szexualis vonzalom volt)


Ja 😅 és említettem hogy makacs vagyok?! Próbálok valahogy kapcsolatba lepni vele, 1-2 dolgot tudok róla hogy miket szeret mihez viszonyul, szóval azóta mèg ha egy keveset is de tanulok angolul és az ő anyanyelvén és többször is említette hogy szereti nagyon a zenét és aki tud énekelni szoval megtanultam gitározni és énekelni, azóta írtam neki ugy 2-3 kézzel írott levelet... amiben le írtam ki vagyok 1-2 inspiráló mondatot a munkáját illetően hogy gyönyörű nagyon meg tetszet stb... tudod nagyon gáz ez az egész de nem tudok ülve maradni és arra várni mikor pasizik be stb


Hozzáteszem van szakmám éretségim saját kocsim + most végzzek az uzletvezetoi képzéssel és egy angol nyelvi kurzusra is jelentkeztem a nyáron + hétvégente dolgozok (mivel eddig suliban voltam, de már többet tudok)


Szoval nem nem vagyok bezárkózott kocka aki nem tudott be illeszkedni a társadalomba csak egy normális srác aki ugy tűnik rosszkor kattintott 😬


Ti voltatok igy már?


Vissza olvasva nagyon gáz ez a történet de kérlek titeket válaszoljatok normalisan köszönöm!



2019. ápr. 20. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég gáz. A valódi lányokat javaslom.
2019. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valódinak valódi mint bármely más...
2019. ápr. 20. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem már volt távkapcsolatom és baromi nehéz. Nagyon komoly elkötelezzséget, türelmet, önfegyelmet igényel és nem árt átgondolni a céljaidat sem, mert a későbbiekben az sem mindegy ki költözik kihez stb...

23/N

2019. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vao elég pozitívan áltál hozza :D

Őszintén nekem mindegy sosem voltam az ellen hogy meg tudjam milyen élni egy masik országban

2019. ápr. 20. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egyébként pozitív gondolkodásúés életvidám vagyok és igen... mmakacs is, ennek volt töszönhető hogy találkoztam vele... Eldöntöttem, hogy kimegyek hozzá Amerikába és sikerült, mert tettem érte é nem adtam fel. Az megint más dolog hogy már nem vagyunk együtt.

Viszont azt se veszítsd szem előtt, hogy a lánynak mi a véleménye rólad. Bejössz neki vagy sem, bele menne egy ilyen dologba vagy sem stb.. Rengeteg komoly kommunkiációt igényel... szerintem.

2019. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Újból vááooo! Ez most nagyon jol eset hogy hallottam Hogy sikerült elérned!
2019. ápr. 20. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a fenti ket eset vao, de tenyleg kene a holgyemennyel is ismerkedni, mielott belevagsz. Azert eleg meredek lenne mindent hatrahagyni egy ismeretlen miatt.
2019. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!