Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mitől lehet? Vagy egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet? Vagy egyszerűen ő csak ilyen?

Figyelt kérdés
Állítása szerint sosem volt romantikus típus, ezzel nincs is baj,nem vagyunk egyformák. Azonban egyre furcsább lesz ahogyan megismerem,bár ez sem tud elijeszteni. Nem igazán viseli el az emberek érintését, egyszer amikor hozzáértem a kezéhez elhúzta és megjegyezte hogy nem szereti ha hozzáérnek. Itt kissé meglepődtem,nem tudtam eldönteni hogy akkor most vajon nem vonzódik hozzám vagy pedig csak zavarba jött és így "hárított". Az érzéseit sem tudja kimutatni,mármint a romantikus érzéseket, a szeretetet stb. Ha a szerelem mint téma felmerül akkor elvicceli,témát vált(ez az egy téma számára az amiben gyerekes,amúgy meg nem az) Ez mitől lehet?
2018. nov. 29. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy belèd nem szerelmes,vagy èrzelmileg alapból deviáns,ès kèptelen a mèlyebb èrzèseket megèlni.
2018. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy csak simán zárkózott
2018. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem egy zárkózott ember,rengeteg barátja van, általában ő van a mindig a középpontban,bárkivel el tud beszélgetni.
2018. nov. 29. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hasonló vagyok. Én azért, mert nekem a "családom" nem mutatta ki a szeretetet felém minden ilyen téma tabu számunkra. Anyám egyszer sem ölelt meg, nem mondta soha hogy szeret és büszke rám, az egyetlen "érzelmes" dolog az volt hogy amikor sírtam (egyébként nem is sírtunk egymás előtt) anyám úgy akart megvigasztalni hogy kétszer megbökte ujjal a vállam, apám meg sose volt.

Ezért az érzelmek kimutatása most is nagyon nehezen megy és azt sem szeretem ha hozzám érnek.

2018. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Én sem szeretem, ha fogdosnak, hozzám érnek. Reggel munkahelyen, amikor körbepacsizok mindenkivel, első dolgom utána rögtön kezet mosni.
2018. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rideg családi légkörben nevelkedhetett, apját, anyját, testvéreket, mindenkit távol érzett magától gyerekként: és ez az évek előrehaladtával nagyon könnyen vezethet személyiségtorzuláshoz. Ez a típus lehet totálisan reménytelen is, de van, amelyik idővel megnyílik - kérdés, hogy a partnerének van-e ehhez elég türelme. Az ilyen embereket sokszor megvetik vagy ufóként kezelik, pedig egyáltalán nem biztos, hogy bármiben is hibásak: inkább a szülők tehetnek róla, hogy ilyen lett.
2018. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es nagyon jókat ír: bizony, sok olyan család van, ahol a gyereket sosem biztatják, nem építik az önbizalmát, hanem a földbe döngölik, lesajnálják, elhitetik vele, hogy értéktelen és nem fogja semmire sem vinni az életben. Persze, hogy akár egy életre szóló traumát okozhat ez.
2018. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi családunkban sem mutattuk ki az érzelmeket,szeretet,ridegség uralkodott, de amint szerelmes lettem, imádtam a szerelmem érintését és ki tudtam mutatni.
2018. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!