Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nagyobb az érdeklődés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb az érdeklődés az olyan nők iránt, akiknek van saját lakásuk, mintsem azok iránt, akik "csak" albérletben laknak?

Figyelt kérdés

S ez úgy, hogy már au első pár percben meg van kérdezve :)

Most ne beszéljünk az anyagias nőktől, köszönöm



2018. nov. 12. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanazért mint a sajátlakásos férfiak íránt.
2018. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak Te vagy kiélezve erre a kérdésre. Persze, vannak pasik akik szívesen odaköltöznek az albérletből a nő saját lakásába, ahogy ez fordítottan is előfordul. De ne általánosítsunk.

Nő vagyok, de az a véleményem,hogy amennyiben egy nő számára kiemelkedő fontosságú a saját lakás akár az anyagiak is vezérlik, míg a pasiknál inkább a biztos egzisztencia,az önállóság, a határozottság, talpraesettség az, ami vonzó lehet egy saját lakással rendelkező nőnél. kivéve persze ha azt a szülők vásárolták.

2018. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem az sem zavarna, ha a nő a szüleivel élne, mivel én egyedül élek albiban, szóval hozzám bármikor mehetnénk, szeretkezni meg lehet halkan náluk is, igaz jobb nyögni rendesen. 🙂
2018. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 peca1000 ***** válasza:

Mert nem kell beszállni felesben a bérleti díjba, ha odaköltözne, illet ve attól se kell félni, hogy eladják a feje fölül a lakást, ès máshova kell költözni.


Nem kell a tulajhoz se alkalmazkodni.

2018. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"illet ve attól se kell félni, hogy eladják a feje fölül a lakást, ès máshova kell költözni."


Csak ha szakítanak.

2018. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek saját háza van, autója, jól is keres, mégis majdnem öt éve van egyedül. És nem munkamániás.

Van ilyen is.

2018. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, van sajàt lakàsom. Magamnak vettem, hitellel, nem kaptam szülőktől. Én is megnéztem, milyen életet tud egy pasi biztosîtani a leendő gyermekünknek, ha eljutna odàig a kapcsolat. Milyen életem lenne nekem mellette. Nincs volt gondom azzal, ha ugyanezt tette a férfi is. A pàrkapcsolatban közösen kell teremteni. Nem csak a férfinak. Mondom ezt úgy, hogy nő vagyok.
2018. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*nem volt gondom azzal
2018. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem van, mégsincsenek itt glédákban a kérők :D.
2018. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mikeXxX ***** válasza:
Sok az ingyenélő nyomi ennyi .
2018. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!