Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az, ha a páromért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam_B kérdése:

Normális az, ha a páromért nem nyáladzok folyton, vagy mi a normális úgymond eggyütt lét?

Figyelt kérdés
Fél éve eggyütt vagyok a barátnőmmel, és tényleg úgy gondolom már egy ideje, hogy végre először szerelmes lettem, hisz ő egy olyan személy akibe simán azlehetek.. Na de, kinek miben nyilvánul ez meg? Tehát ti minden nap, felkeltek, ebédeltek, léptek eggyet, az jár a fejetekben hogy így szeretem, meg hogy az olyan jó volt? Vagyis vannak napok, amikor tényleg olyan romantikusabb, vagy olyan szerelmesebb hangulatban vagyok, és akkor úgy konkrétan érzem, hogy nekem csak ő kell, s a társai.. De ez mindig így kéne legyen? 20/F Első szerelmem.

2018. okt. 8. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok mindenről eszembe jut, rengeteg belső poénunk van, amivel kapcsolatban ha látok/hallok/olvasok valamit, elmosolyodok magamban, sokszor írok is egy sms-t neki ilyenkor, hadd nevessen ő is. Ha 2 étel közül kell választani, inkább azt főzöm, amit tudom, hogy ő jobban szeret. Folyton agyalok, mivel lephetném meg, szülinap, névnap, karácsony és évfordulók előtt is már hónapokkal megvannak az ajándékok, aztán dugdoshatom őket, hogy ne találja meg. 😊 Ha elutazik munka miatt, rosszul érzem magam esténként, amikor a gyerekek már alszanak, mert ez a mi kis kettesben eltölthető időnk minden nap és nagyon hiányzik olyankor. Ha látok vagy hallok valami vicceset, leírom sms-ben, hadd nevessen egyet munka közben ő is. Minden délután alig várom, hogy hazaérjen, megöleljük egymást. Imádom nézni, ahogy játszik a lányainkkal. Hát, 10 év házasság után ilyen. 😊
2018. okt. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az első 1-2-3 évben kb ő minden gondolatod, ha szerelmes leszel. Legalábbis én több mint 2 évig így voltam. Ez a kémia része a szerelemnek, ez elmúlik, nálam is elmúlt szerencsére.
2018. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első 3 4 hónapban úgy szó szerint teljesen az járt a fejemben, hogy mit hogy tudnék vele csinálni, merre mehetnénk milyen lenne ha velem lenne. Most viszont fél év után, nemépp egész nap minden percben így rá gondolok, de amikor valamit úgyszintén látok, olvasok, hallok és egy picit is kapcsolódik hozzá mindig eszembejut, és elfog néha a vágy egy kis szoros ölelésre :)) ez így gond, hogy túl hamar elmentek az ilyen gondolatok, vagy valami? Köszi a válaszotokat. Vagy esetleg az gond, ha most inkább lenne kedvem a haverokkal is kiruccanni?
2018. okt. 18. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!