Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért bámult folyton a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámult folyton a volt barátom, mikor már új nője van és szemmel láthatóan jól elvannak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Miért nem tőle kérdezed meg, kislány?

Mi honnan tudhatnánk? Nem látunk bele a fejébe.

2018. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Kíváncsi a reakciódra. Nem vagy közömbös neki.
2018. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Mert a gonosz férfiak képesek arra, hogy egy időszakban egynél több nő iránt is vonzódjanak.


Másik hogy a férfiakban nem múlik el a szexuális vágy egy nő iránt, ha annak nem változott a külseje nagyon negatív irányba az évek alatt.

Ezt sosem értettem a nőkben hogy nem kívánnak már valakit szexuálisan, akit meg régen kívántak, úgy, hogy az illető külseje közben nem változott. Én megdugnám most is a 10 évvel ezelőtti volt barátnőmet, vagy egy régi munkahelyi szerelmet akibe már nem vagyok szerelmes, stb. A férfiak és nők nem egyformák

2018. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Nézi, hogy mennyire vagy féltékeny.
2018. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,hát ezt vágom, persze, de ki mondta, hogy gonosz férfiak? Nem haragszom rá meg semmi, csak megdöbbentett. Eléggé felindultnak tűnt, nem is gondoltam volna ezt.
2018. szept. 26. 20:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Semennyire nem vagyok féltékeny. Kicsit rosszul esett, hogy ilyen hamar túllépett rajtam, de racionálisan végiggondolva jobban járt, mert az új csaj jobb hatással lesz rá szerintem, mint én voltam.
2018. szept. 26. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobb hatással lesz rá az új barátnője? Szerintem nem terelgetni kéne... főleg nem megvaltoztatni
2018. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te bámulód őt, különben fel se tűnne, ha rád néz, lebuktál megint Emese!
2018. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdés baromság, egyértelmū és logikus, kiváncsi a reakciódra, féltékennyé akar tenni! Ennyi.
2018. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!