Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, hogy ne sértődjö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne sértődjön meg folyton?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, a párom nagyon önbizalomhiányos ami a képességeit illeti, nagyon butának hiszi magát, pedig nincs erről szó. Na már most bár ez a sztori velünk nem esett meg konkrétan, de ehhez hasonló helyzetekre kell gondolni. Látom, hogy szenved a befőttesüveggel, mondom neki, hogy egyszerűbb, ha alá nyúl a fedőnek egy késsel és meglevegősíti(még csak nen is az, hogy elveszem tőle, hogy add ide majd én kinyitom). Erre bedurcizik és közli hogy hagyjam békén, mert ő ilyenkor úgy érzi hogy bénának nézem. Pedig én csak segíteni szeretnék neki. Most ezzel mit lehet kezdeni? Sosem beszélek vele kioktató hangnemben és tényleg nem nézem hülyének szimplán segíteni akarok neki, hogy egy problémát könnyebben megoldhasson...
2018. szept. 25. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel te nem tudsz mit csinálni, magában kell lerendeznie ezeket a dolgokat. Talán ha valamiben, amihez ő jobban ért, segítséget kérnél tőle, akkor oldódna picit, de lehet, hogy átlátna rajtad és ez is rosszul esne neki. Nem tudom, nehéz ez.
2018. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Párom ugyanilyen. Még nem jöttem rá a megoldásra, inkább ráhagyom. :D Ha szépen szólok valami miatt, megsértődik, hogy bénának nézem, ha kiveszem a kezéből, megint bénának nézem, ha megcsinálom előre az ilyen dolgokat (ami olyan, hogy tudható előre), akkor gyereknek nézem, ha nem csinálok semmit, aztán szólok kicsit erélyesebben, hogy három napja megígérte, hogy kinyitja a befőttesüveget (irreális példa, csak a fentinél akartam maradni :D), akkor meg mindig beszólok, és ne bacctassam.

Úgyhogy én egyszerűen ráhagyom. Ha segítséget kér, akkor segítek, ha nem kér, akkor inkább kikerülöm a szitut. Továbbra is fenti példa, mondjuk bemegyek a konyhából, amíg a befőttesüveggel bénázik, hogy ne érezze, hogy elnézem a szenvedést, és biztos kinevetem.

2018. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ezzel próbálkozom, de van amikor nem tudom megvárni míg szenved. Csakhogy maradjunk a fenti példánál meggylevest főzünk ő szenved a befőttes üveggel nekem meg már bele kéne raknom a befőttet a levesbe. Olyankor nyilván nem tudom megvárni míg megoldja valahogy, hanem igyekszem minél hamarabb eljuttatni a megoldáshoz, hogy haladjunk. Nem tudom mi lenne itt a jó megoldás, mert ő ezt tényleg nagyon komoly sértésnek veszi ezt.
2018. szept. 25. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
El kell hagyni az ilyent
2018. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Úristen, van egy kamaszodó kölköd :D
2018. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Jól sejtem, hogy te vagy a nő és ő a fiú?
2018. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Fù, engem kiidegelne egy ilyen nő. Elhagynám idővel. Kijöttem már az óvodából, nincs szükségem durcás kislányra.
2018. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ne cseszegesd. Ha segítségre vágyik, majd szól. Hagyd élni.
2018. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!