Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell angolul megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell angolul megkérdezni hogy akkor most hogy vagyunk?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 15:06
 1/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
57%
What do you think about us? De nem biztos. Maximum konyhanyelv szintjén ismerem az angolt.
2018. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha a magyarok által kedvelt "hogy vagyunk" dologra gondolsz, ami lényegében egyenlő a "mi az ábra?!" megnyilvánulással, akkor azt kifejezheted a "HOW DO YOU DO"-val, vagy akár a "How is it going(hogy megy a sorod?) kérdésekkel is.

Én így értelmeztem a kérdést(remélem jól). :-)

Remélhetőleg tudtam segíteni.

Ez egyébként egyfajta költői kérdés, amire nem feltétlenül várunk választ, majdnem egyenlő egy köszönéssel.

2018. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában a "Where are we standing/Where are we standing in our relationship?"-et használják - már ha azt akarod megkérdezni, hányadán álltok a kapcsolatotokkal.. Bár ha ehhez is fordító kell, akkor nem tudom, hogyan képzeled magát a kapcsolatot..
2018. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy állunk egymással?
2018. szept. 21. 15:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudok azért angolul, csak a legmegfelelőbb kifejezést keresem.
2018. szept. 21. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

What are we? Classic :DD Amugy megkerdezhetrd, hogy Do you feel anything towards me/What do you feel towards me? Elso talan jobb lenne, masodik szamonkerobbnek hat nekem.

Bar en sem ertem, hogyan kepzelsz valakivel kapcsolatot, ha nem tudod angolul kifejezni magad

2018. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy What is the situation with us?


De ha ilyen sokat kell ezen a kérdésen gondolkodnod, hogy tedd fel, valóban érdekes lenne, hogy beszéltek ennél bonyolultabb problémákról majd. :-)

2018. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát figyeljetek, sohasem gondoltam volna hogy egy külföldi lánnyal kerülök ebbe a szituációba. Megérteni sokkal több mindent megértek, mint amit mondani tudok, de szerencsére kreatív vagyok és ki tudom magam fejezni, mégha nehezen is, mivel soha nem tanultam iskolában angolt. Ő sem perfekt, de mi akadálya hogy jobban megtanuljak? Csoda hogy ezzel a nyelvtudásommal idáig eljutottam, de szerinte nagyon ügyes vagyok. Vannak dolgok, amikhez pedig szavak sem kellenek, egyébként is olyan vagyok hogy nem tudok órákat beszélni a semmiről, legyen minden tömör és lényegretörő.
2018. szept. 21. 16:14
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Semmi gáz, éld meg a dolgokat, aztán majd alakul.. :)
2018. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!