Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha alaposan megpakolom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alaposan megpakolom a barátnőm legjobb batátnőjét, abból lehet baj?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 15:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező! - Most a válaszolók nyakába akarod varrni a te gerinctelenségedet? Épeszű vagy? Ismétlem, amit már előttem is megírtak:

1). Összetöröd a barátnőd szívét, mert csalódni fog benned,

2). Megrontod a barátnőd és a barátnője (legújabb szexpartnered) között a jó viszonyt,

3). Tőlünk várod el, hogy olyan választ adjunk, ami a te állati ösztöneidet helyesli. Nem, nem! Ehhez egy jó érzésű ember nem adja a beleegyezését. Gondolj bele abba, ha fordítva lenne a helyzet...

2018. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

A válaszolók a stílusukkal csak megerősítenek a döntésemben.


Amúgy meg; minden kapcsolat véget ér. Lehet 2 év múlva ő lépne le egy gazdag, kigyúrt pasival. A szerelem elmúlik.

2018. aug. 21. 20:39
 23/29 anonim ***** válasza:
96%
Te minden vagy csak ferfi nem xd
2018. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Hát ez szánalom, őszintén sajnálom a barátnődet.

Egyébként valóban nagyon valószínű (mint már korábban is írták), hogy a ők ezt kitervelték, hogy leteszteljék a hűségedet. Nem fogsz te "megpakolni" semmilyen "bulát"

2018. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

23-as:


A te mesevilàgodban "férfi" néven valószìnűleg a hűséges ringyókat nevezik annak.


A valóságban azonban a társadalom - a nők hisztije ellenére - megbecsüli a Casanova tíusú pasikat, akik egymás után dugják a nőket. Maga Casanova amúgy 110 nőt dugott meg, ha jól emlékszem. Valószìnű a mesevilágodban ő sem férfi, de míg rád 300 év múlva senki sem fog emlékezni, neki a legendája akkor sem fog elmúlni.

2018. aug. 21. 22:31
 26/29 A kérdező kommentje:
24-es majd meglátjuk. :D
2018. aug. 21. 22:32
 27/29 anonim ***** válasza:
Biztosan nem szereted a barátnődet,mert akkor nem csalnád meg.De akkor mert nem szakítasz?Mert ha megcsalod úgy is kitudódik ès evel azt éred el hogy fájdalmat szenvedést okozol neki ès jobb inkább azért szenvednie hogy elhagytad mint hogy megcsaltad.Szakits ha nemtutsz hűséges lenni ès akkor azt csinálsz amit akarsz.
2018. aug. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Nem, bocs, de elegem van a "jó fiús" életmodból. Hogy mindig én vagyok a korrekt.


Befejeztem ezt.


Rosszfiú akarok lenni, és ez az egyik lépés hozzá.


A szemétláda pasikat tisztelet és megbecsülés veszi körül, annak ellenére amit tesznek. Én is ezt akarom.


És szerintem most már tényleg legysn OFF


Az említett csajjal hétvégén találkozom.


Nem köszönöm meg a válaszokat, mert nagyon erőszakosak és rosszindulatúak voltatok, kivéve az 1-est, aki a lényegre tért.


OFF

2018. aug. 22. 08:04
 29/29 anonim ***** válasza:
És barátnőd barátnője is benne van egyetért?Átverné a barátnőjét?
2018. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!