Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány csalódás után találtad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány csalódás után találtad meg az igazit, valóban az?

Figyelt kérdés

Én most vagyok túl a második csalódásomon, második szerelmen.


És két hét alatt még sose lettem szerelemse egyetlen lányba se de az útobbiba... több, mint egy hónap kelett, hogy rendbe szedjem magam.


-------


A kérdésre visszatérve, én azt látom ismerőseim körében, hogy az egyoldalú szerelem férfi részről a legszörnyűbb a világon.


Ismerösömet annyira kihasználta egy lány, hogy az illető már kést szórított a nyakához a lány miatt aki csak a pénzt szedte ki tőle és csak nevetett, aztán vége lett és egy gyerekes nővel ált össze.


Szerelemet pedig mellőzte az életéből, boldogok.


Másik történet, szomszédom élettársa(nő) lelépet 15 év kapcsolat útán és átköltözött a szomszédba egy férfihoz, aki sokkal viccesebb és jobb háza van.



A szomszédom annyira összetört 3 teljes hónapig nem lépet ki a házból, ha nem a stzülei, testvére lehet öngyilkos lesz. De felépült és szerelem nélkül elvett egy tök idegen csajt, már gyerkük is született de látszik rajta, fele annyira se szereti, mint a volt szerelmét.



Ti mit gondoltok erről? kort és nemet írjatok!



2018. aug. 19. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha nem volt még barátnőm. 30F
2018. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyoldalú szerelem valóban szörnyű, de szerintem nemtől független. De ettől eltekintve nekem is egyoldalú szerelmem van, csakis egyetlen lányra vágyok csakis ő kell. Az összes létező nőt pattintom le magamról aki próbálkozik, és közben mély hangulatingadozásaim vannak sokat sírok és hasonlóak. De tudom amúgy hülye vagyok nem kell ecsetelni.
2018. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 plátói gimis szerelmem volt 3 éven keresztül, aztán megismertem a férjem és mellette a helyemen vagyok... 😊 Volt 1-2 barátom előtte, de egyik sem volt csalódás, ahogy végetértek, sima diákszerelmek voltak.
2018. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kettő után
2018. aug. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1 után, de a második pasim számít az elsőnek sok szempontból. Az első kapcsolatom csak távkapcsolat volt, írásban szerettük egymást szinte, alig találkoztunk, meg hát gimi időszak...

A második sincs közel (csak közelebb), mégis idén költözünk össze másfél év után :)

Azoknál van egyoldalú szerelem, akik akarnak valakit, hogy ne legyenek egyedül, miközben a másik őszintén szeret(né). Azaz, ha együtt vannak.

Szerintem a legrosszabb érzés a viszonzatlan szerelem/szeretet.

Kivéve, ha pszichopata vagy, ugye... :D


20/L

2021. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ja, és onnan tudom, hogy ő az igazi, mert kiegészítjük, támogatjuk, nagyon szeretjük egymást. Egy a gondolkodásmódunk, a humorunk, meg hát ritka jól is néz ki :)

És elmondása szerint bálam érezte a leghamarabb, hogy lenne közös jövőnk, holott még csak ismerkedtünk.

2021. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!