Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mit teszel azért, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit teszel azért, hogy a másik fél is beléd szeressen?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt elérni? Nekem semmi tapasztalatom e téren, sosem volt szerelmes belém senki. Ti tudtok tenni ezért, vannak erre módszerek? Nem tudom, hogy egyáltalán miért szerelmes valaki, és hogy zajlik ez a folyamat.

2018. júl. 30. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

# 3 Oké, tisztában vagy a hibáiddal, akkor miért tetted fel a kérdést? Milyen módszerekre vagy kíváncsi, ha alapvető emberi kapcsolat kialakítása nem megy neked?


Előbb alap kommunikációs problémákon és emberi kapcsolataidon kéne javítani, utána álmodozni azon, hogy jól működő párkapcsolatod is legyen meg beléd szeressenek.

2018. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Erre nincs időm, mert már találkoztam a hozzám illővel.
2018. júl. 30. 17:38
 13/18 anonim ***** válasza:

"mert már találkoztam a hozzám illővel."


Miben illik hozzád? Sorold már fel, annyira kíváncsi vagyok.

Egyébként ő is ugyanezt gondolja rólad, hogy te vagy a hozzá illő?

2018. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Épp ezért tettem fel a kérdést, mert ezt ő nem érzi, inkább külsőleg jövök csak be neki, belsőleg nem eléggé, ill. nem ismer annyira. De egyébként ha ő illik hozzám, én is hozzá. Illetve lehet, hogy az ilyen hibák miatt (pl. félénkség) nem vagyok neki elég jó, pedig lehetnék nélkülük. Egyébként valamennyire ő is félénk, de legalább nem zárkózott.
2018. júl. 30. 17:55
 15/18 anonim ***** válasza:

"De egyébként ha ő illik hozzám, én is hozzá."


Erről MEG KELLENE ŐT KÉRDEZNED, mielőtt ilyet kijelentesz. Ennyire nem tiszteled a másikat, pláne, olyat, aki a kiszemelted? Azért ez nem vet valami jó fényt rád, azt ugye tudod?

2018. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon is tisztelem, de a fizikai törvények rá is vonatkoznak. Ha illik hozzám, én is hozzá, ha egy hullámhosszon vagyok vele, ő is velem, ha a másik felem, én is az övé.
2018. júl. 30. 18:16
 17/18 anonim ***** válasza:
Én adtam az illetőnek egy borítékot amiben rajzoltam neki egyet , írtam magamról, meg adtam meg elérhetőséget is. Működött, mert levettem a lábáról, csakhogy foglalt, úgyhogy így jártam:D
2018. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Legyél laza, ne elemezgess, legyél vidám, mosolygós, érdeklődő :-) Élvezd az időt.
2018. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!