Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mit teszel azért, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit teszel azért, hogy a másik fél is beléd szeressen?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt elérni? Nekem semmi tapasztalatom e téren, sosem volt szerelmes belém senki. Ti tudtok tenni ezért, vannak erre módszerek? Nem tudom, hogy egyáltalán miért szerelmes valaki, és hogy zajlik ez a folyamat.

2018. júl. 30. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit:) Miért is kéne bármit is tenni? Nem is értem a kérdésedet. Ha valakinek a személyisége megfog, az nem mesterkélt, az nem másolható (max. egy ideig) mert ösztönösen jön. Ha beléd szeret-az te vagy, a te egyén iséged.

Ha öngólt rúgsz, és mást utánzol, válás lesz a vége, amikor kiderül milyen a valódi személyiséged. Ezért nincs értelme, még ideig óráig se.

2018. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*amikor kiderül milyen a valódi személyiséged, rájön a másik ember, hogy taszítod
2018. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De fel lehet kelteni valaki érdeklődését, el lehet érni, hogy minél többet beszélgess vele, lehet vele randizni, lehet flörtölni, viccelődni, szemezni, biztos vannak trükkök, pl. horrort nézetsz vele, segítesz neki valamiben, mosolyogsz rá. Én abszolút rossz vagyok az egész társas érintkezésben, és az a fő problémám, hogy nagyon zárkózott, félénk vagyok, úgyhogy eleve nem merek beszélni az illetővel, elhívni valahová, vagy akkor nagyon ideges vagyok és nem laza, mintha nem is én lennék. Azt nem nevezném személyiségnek...
2018. júl. 30. 16:11
 4/18 A kérdező kommentje:
Vagy nekem ilyen a "személyiségem", hogy nincsen. Én alig szoktam beszélni az emberekkel. Meg nagyon félénk vagyok.
2018. júl. 30. 16:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4 Mindenkinek van személyisége, csak ki előbb, ki útóbb enged fel. Ha valaki érdekesnek tartja a személyiséged, akkor lehet, hogy szám rá időt, hogy lehámozza rólad a görcsösséget, félénkséget.
2018. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, megint az a helyzet, mint sok más hasonló kérdés föltevőjénél, hogy a "félénk" a valójában a "szociális nyomorék" rokonértelmű változata?
2018. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerethető, vonzó ember vagyok. Annál tovább mit kéne tennem...
2018. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6-os, olyasmi. Szociális fóbia és egyebek.
2018. júl. 30. 16:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, akkor gondolom, éppen elegen szeretnek, és elég embert vonzol is, nem?
2018. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Szociális fóbia és egyebek."


Hát, bocsika, de annak a megszüntetéséhez, illetve a hiányzó készségeid kifejlesztéséhez szakember kell. Vagy legalább önsegítő könyvek alapos, értő olvasása, és a bennük foglaltak gyakorlati megvalósítása. Capisce?

2018. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!