Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok a külső vagy a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a külső vagy a belső számít jobban nektek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes vagyok. Kissé el vagyok keseredve, mert lehet hogy nem tetszek neki külsőre. Viszont, ha tetszek neki belsőre akkor még lehet esélyem nála ? Szóval nektek mi számít jobban, hogy jobban nézzen ki, vagy hogy belsőre legyen kifogástalan ? Esetleg később meglehet szeretni a másikat ? 20 F

2018. júl. 28. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
MINDEN LANYNAK A KULSO!!!!
2018. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Azért valamilyen szinten muszáj vonzónak tartanom valakit az elején, különben megcsókolni is képtelen lennék. Viszont ahhoz a nagyon erős kémiához elengedhetetlen egy olyan személyiség, ami megfog. Ez számomra egyértelműen az intelligencia és a mély beszélgetések. De nyilván ez egyénenként eltérő, hogy kit mi nyűgöz le.
2018. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Mindkettő számít nekik, ahogy neked is. Ilyen barom kérdéseket még mindig tesznek fel egyesek?
2018. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha belsore tenyleg kifogastalan, akkor erezhetek vonzalmat iranta, amennyiben azert az atlagos kulsot eleri, tehat nem tartom visszataszitonak vagy zavaronak bizonyos vonasait, vagy ugy altalaban az osszkepet.
2018. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Neked mi számít a külső vagy a belső? Gondolom elsősorban neked is a lány külseje keltette fel a figyelmed és nem csak a belső tulajdonságaira koncentráltál.
2018. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Belsőre sem kell kifogástalannak lennie, a szerelem nem így működik, de nem értem, miért kell ezt mindenkinek elmagyarázni itt, GyK-n, néha komolyan olyan, mintha egy másik univerzumban járnék.
2018. júl. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Amelyik lány azt mondja a belső jobban számít neki, hazudik!!
2018. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na saját tapasztalat következik. Azt mondják ugye hogy külső megfog belső megtart.


Nekem a fekete hajú barna szemű, kicsit ilyen spanyol, olasz, török arab típusú srácok jönnek be.


Na ehhez képest az első barátom fehér bőrű, szőke kekszemu skandináv típusú srác volt. Nem jött be. De olyan jól elvoltunk, dumáltunk hogy beleszerettem.


A jelenlegi párom olyan mint a fentebb leirt idealom, nála már éppen ezért az első perctől megvolt a vonzalom. :)


Szóval számít a külső nyilván, de nem minden. És attól hogy először esetleg nem úgy gondol rád, attól még lehet ebből nagy szerelem ha megismer.


Ne add fel, próbát megér.


24N

2018. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, főleg neked kedves utolsó. Nem fogom feladni, mert nagyon szeretem ezt a lányt.
2018. júl. 29. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Én màr beszélgettem nem kevés helyes pasival és megmondom őszintén nekem a személység is szàmit van humora nem csak egy faarc nyafka stb .Az exem nem volt csúnya sőt de hozzà prosult egy jó nagy adag bunkó stílus .Nem véletlenül lett az exem .
2018. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!