Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Roma fiú, igen vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma fiú, igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki udvarol,telepen lakik,kicsit egyszerű,de nagyon tetszik,és nagyon aranyos,jó szívű,vissza fogott,kicsit önbizalom hiányos srác.Titeket mennyire zavarna a származás?

2018. júl. 16. 06:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%
Komoly kapcsolat tényleg ritkán működik jól, de szexelni nagyon tudnak...
2018. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
8%
Valakit zavarna, valakit nem. Most, ha én utálom a spenótot akkor te sem fogsz enni?
2018. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon határozottan NEM!!!
2018. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

De most komolyan kérdező, úgyis összejössz vele, hiába írt itt mindenki nemet.

2018. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
NEM Nem és nem! (óvatos legyél, utána nehogy az Anikó show-ban üssétek egymàst)
2018. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%
NEM! 11-es, honnan tudod, hogy szexelni nagyon tudnak, lefeküdtél az összessel? Ott is nyilván van aki jobban, van aki kevésbé, mint minden más népcsoportnál. De eleve az a jellegzetes roma szag (mert igenis van!)...akinek ahhoz van gusztusa...
2018. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van tapasztalatom, félig volt roma származású a fiú, először nem tudtam erről, csak később mondta el.

Nem telepen lakott, volt lakása, jó állása.

Pár hét múlva kibújt a szög a zsákból...

Más értékrend, teljesen más gondolkodás.

A nő csak szülésre, főzésre jó,jogai nincsenek.

Válás nincs, erőszakkal oldanak meg mindent.

Semmiképp NE menj bele!

2018. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem.Tapasztalatból mondom,hogy ha jót akarsz magadnak kerüld el. Most hiába játsza a jófiút, minden bántalmazó kapcsolat így kezdődik, márpedig egy cigàny mellett csak bántalmazott lehet egy nő. Nézd csak:


[link]

2018. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg választ.Nem sok pozitív volt.😄De erre számítottam.Csak megerősítés kellett inkább.Akkor maradok inkább a fekete fiunál,aki 4 hónapja udvarol.😄Igaz ő kicsit messzebb él,Ausztriában.
2018. júl. 17. 10:50
 20/25 anonim válasza:
90%

Kedves 16-os válaszoló!


Milyen az a jellegzetes roma szag? :D Mert én még eddig sem magamon, sem a családomon nem éreztem, sőt sem az általános iskolában, sem a gimnáziumban, sem pedig az egyetemen nem kaptam efféle visszajelzést a társaimtól, tanáraimtól. :) Az, hogy valaki telepen él, nem biztos, hogy rossz család, csak épp az anyagi körülményei nehezek. Rengeteg roma , aki ki tud válni a szegénységből, becsületes, kereső polgárrá válva, a telepről tudná gyerekkorát elmesélni.Nem tudom milyen ez a család, de kivételek mindenhol akadnak, és sok cigány családba láttam már nem cigány családtagot is, és tudtommal nem mentek rajta a férfitagok. Undorító gyalázás ez. Neked kell tudnod, hogy milyen a gyerek és a családja. Az tény, hogy telepen a cigányság rosszabbik részének többsége lakik, de akadnak ott is kivételek. :) Azt ha itt valaki mondaná az ellenérveket, oké, persze vannak, de mindezeket, amiket írok, személyes tapasztalatból írom. A cigányokkal cigányként vannak jó és egyben rossz élményeim is, ahogy a nem cigányokkal is, de azért egy két durva hozzászólás akadt itt, de igaz a magyar társadalomtól sokat nem is lehet várni, hisz egymást is gyalázzátok, megszóljátok, mintha ezen a világon mindenki maga lenne a tökéletesség megtestesítője. :D Akinek nem inge, nem veszi magára. Minden jót! :)

2018. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!