Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok állandóan feszült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok állandóan feszült a barátom jelenlétében?

Figyelt kérdés
Nem, nincsenek elvárásai tőlem, nem akarok megfelelni neki , nem ez a gond. Ő elég pörgős, hajtós , meggondolatlan. Èn 5 évvel idősebb vagyok. Szeretek létrehozni dolgokat, nagyon preciz vagyok , olykor lassú. De én is tudok pörögni. Ő nagyon szeret, kedves, mégis olyan feszült vagyok a jelenlétében, hogy húzódik a nyakam ugrál a szemöldököm. Mindíg attól tartok valami bajt csinál. Nem tudon hogy tudnám kontrollálni.

2018. júl. 14. 09:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a másik elméletem, hogy hátsó szandékai vannak és azt èrzrm meg ìgy...
2018. júl. 14. 09:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem önmagadat, a valós énedet mutatod felé, és félsz, hogy rájön.
2018. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A barátodnak milyen hátsó szándékai lehetnek?Esetleg arra gondolsz,hogy kihasznál?


Mi, innen nem tudjuk mi lehet az oka, ez egyedi eset, Te tudod,hogy mi történik köztetek. Viszont egy biztos: ebben a kapcsolatban nem érzed jól magad, kételyeid vannak, feszült vagy, és ahogy leírod, lehet,hogy nem is illetek össze mert teljesen mások vagytok.


Az is lehet,hogy bár nem érzed, de valahol mégis megfelelési kényszer van Benned. Ha Ő gyors, pörgős, Te lassú vagy, lehet,hogy attól tartasz, nem érez eléggé talpraesettnek,többet vár Tőled.


Ezt Neked kell megfejtened, vagy esetleg átgondolni,hogy érdemes-e ebben a kapcsolatban maradnod ilyen érzésekkel.

2018. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont forditva.. káoszt csinál, össze vissza rohangál elront mindent...
2018. júl. 14. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan, mintha valami szülő-gyerek kapcsolatban lennétek. Nem lehet, hogy nagy a korkülönbség számotokra, és a párodnál jóval érettebb, komolyabb vagy? A leírás alapján az a bajod, hogy attól félsz, elront valamit, hülyeséget csinál stb. Mintha bénának tartanád és nem tekintenéd önálló felnőtt embernek, aki saját maga felel a hibáiért.
2018. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyi , hogy ebben különböztök. Te nyugodtabban , lassabban szereted megoldani megcsinálni a dolgokat. És talán idegesít téged, hogy ő meg ilyen pörgős...

És talán nehezen tudod elképzelni, hogy ilyen pörgősen gyorsan kicsit kapkodva is minden megoldható és nem lesz probléma.


Vagy el tudod fogadni, hogy ő ilyen, vagy nem.

2018. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!