Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is folyton leplezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is folyton leplezni akarja az érzéseit? Mintha rossz berögződés lenne. Aki tetszik, szeretném, ha nem tudná.

Figyelt kérdés

Így nehéz lesz párt találni...

Kész játszma az egész, de nem is értem miért...

Aki tetszik egy szórakozóhelyen, azzal rögtön úgy kezdek el viszonyulni, mintha nem érdekelne, persze, ha hozzám szólna kedves lennék, de a férfiaknak szerintem fogalmuk sincs mit gondolok róluk, mert nem szeretném, ha tudnának róla.

Más is van ezzel így?


2018. jún. 6. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Régen én is lepleztem de mára már eljutottam oda a sok csalódás miatt, hogy nincs is mit leplezni.
2018. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"férfiaknak szerintem fogalmuk sincs mit gondolok róluk"


vagy csak leszarják, nem?

2018. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:)

Általánosságban biztos, nyilván néhány személyre gondolok itt.

2018. jún. 6. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

én vagyok még ez férfiként..


komolyan mondom ha egy nő bejön az első összenézés után leveszem róla a tekintetem..


aztán rá nem néznék de háttal is megmondom hogy most merre néz, mit csinál, stb


tiszta beteg..

2018. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló leírt engem is :D
2018. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg engem is, bár én nő vagyok.
2018. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
dettó :D jólvan, nem vagyok egyedül :D
2018. jún. 6. 23:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként vagyok ilyen. Csak annak a nőnek a jelenlétében nem tudok megszólalni aki tetszik. Ezért azt hiszi, hogy nem kedvelem.
2018. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy no szorakozohelyen az elerhetetlent mutatja szerintem mindegyik ferfi annak fogja fel hogy nem a no esete.. tehat ez eleg rossz taktika a reszedrol mivel a fiuk nyulabbak igy tuti eluszott az esti kalandod..
2018. jún. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ezt csinálni mikor jól tudom és érzem, hogy úgyse kellek annak a férfinak akiért nagyon odáig vagyok. Igen, valamennyire lehet csak beképzelem ezt, de pont ugyanilyen vagyok. Megvagyok róla győződve, hogy felesleges kimutatnom az érzéseimet irányába mert nincs értelme.
2018. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!