Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit is mondhatnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

Attól nem félek, hogy személyesen mit fogok majd neki mondani, csak jussunk el odáig.


Szóval van egy srác, 2 éve szakítottunk, nagyon csúnyán zártuk, de éppen annyira volt hatalmas szerelem. Minden féle túlzás nélkül. Aztán azóta nem beszélünk mert le vagyok tiltva, de találkoztunk szakítás után még, le is feküdtünk, aztán randiztunk, de félbeszakadt a dolog, úgy hogy nem igazán oldottuk föl a múltbéli sérelmeket(erre most nem akarok kitérni, mert a kérdés szempontjából lényegtelen).


Azóta eltelt sok idő, rendeztem magamban én is dolgokat, meg szerintem ő is, ha egy kicsit is foglalkozik magával, és szerintem hiúságból nem keres. Mert elnyomja magában ezt az egészet.


Na most én eldöntöttem, a sok lebeszélés ellenére, hogy ne alázzam meg magam, beszélni fogok vele.


Mert lehet ő is ugyanebbe van, hogy haverjai lebeszélték rólam tudom milyen ez. De én ezt most félre teszem. És ha összejön a tali, megkérdezem hogy van.

És hogy miért is szakítottunk. Mondja meg, fejtse ki, hogy én (is) le tudjam zárni.

Úgy érzem a saját érdekemben meg kell tennem.

Csak nem tudom, hogyan érjem el nála, hogy belemenjen a taliba, mert ő az, aki teljesen elzárja magát. Nem merem keresni, mert félek a visszautasítástól.


Kérek segítséget, lányok,mi az a duma, amit ilyen helyzetben nem utasítana vissza.

Srácok, ti ilyen helyzetben mi az, amit ha a lány (exetek) írna, elmennétek? Amire nem mondanád, hogy nem.


Pls, help.


26/l :)


2018. jún. 1. 07:25
 1/4 anonim válasza:
Hát légy kedves mindenképp. Mondd neki hogy nagyon fontos dologról szeretnél vele beszélni, lehetőleg személyesen. Hangsúlyozd azt is hogy nem akarsz semmi rosszat, csak nyugodtan beszélni
2018. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz...

26 évesen ilyennel foglalkozni?

Már a családalapításon kéne lassan gondolkodnod, és nem a felmelegített büdös káposztán...

14-18 év házasság után is 1 év alatt kigyógyul az ember, ki az aki energiát pazarol egy két éve elhalt tinikapcsolatba?

Nőlj fel, éld az életed, keress magadhoz való pasit aki szeret és elfogad, aki az életedet előre viszi.

2018. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy gáz, csak nem tudsz továbblépni..


Ha úgy érzed, hogy fontos, akkor tedd. Úgyis abból tanulsz.


De én a helyedben teljesen máshogy csinálnám.


Az én tippem:


Keresném azt a helyet, ahova ő jár, és "véletlenül" (barátnőkkel, haverokkal) összefutnánk vele/velük.


ÍItt egy kötetlen beszélgetés alaklulhatna ki "ÍFuh de jól nézel ki, hogy vagy mi van veled? "


Ezután kötetlen téma, tök átlagos dolgokról pl család, munka, stb.


Ha itt azt veszed észre, hogy érdeklődő, hogy nem érzed azt, hogy teher lennék neki, hogy figyel rád, akkor esetleg igen, tudnál vele legközelebb négyszemközt beszélni. De ha cikinek érez téged, ha nem kívánja a társaságodat még egy heló-sziára sem, akkor hagyd a francba.


Még egy másik tipp:


Írj neki üzenetet, hogy 2 év távlatából már igazán elfelejthetted volna őt, de nem megy. Hogy hiányzik a lénye, az hogy érdekel mi van vele. És csak a végére annyit írni, hogy ha nem hiába írtam ezt a levelet, és esetleg te is haosnlóképpen gondolod, akkor tudod hol keress...


Ennyi..


ha jól gondolom, akkor első szerelem?


Mert ha igen, akkor túl nag a mércéd. Az elsőnél ritkán van jobb, meghatározóbb.. de ezek sokszor eltűnnek a múlban, olyan, hogy mindig véget ér, de sosem múlik el :))))


Ha elfogadod, és hagyod, hogy ő legyen a férfi, akkor lehet hogy 1000 évig is várhatnál. De abból tutira tudnád, hogy érdekled.


Ez összetett téma és bonyolult is. Nincs rá jó válasz. Ezt neekd kell eldönteni, a megérzéseidre hallgatni, de ha csalódsz, akkor se ess kétségbe, mert legalább nem maradtak tisztázatlan lapjaid.


UI: ha úgy döntesz, hogy felkeersed és ha esetleg elutasít, és utána mégis felkeresne rá 1-2 évre, tégy meg egy szivességet: hajtsd el! Nyilván ő sem 25 már...nem gyerek. Tudnia kéne hogy mit akar és hogy azt kivel... Légyszi írd meg hogy mi történt végül. nagyon kíváncsi vagyok! :)

2018. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, mind a 2 exemmel úgy szakítottunk, hogy nem volt rendes lezáró beszélgetés, az egyiket nagyon szerettem is. Tudom milyen. Viszont direktbe talizni biztis nem hívnám el (gondolkoztam rajta, de szerencsére nem tettem meg). Ha újra össze is jönnétek, te jól éreznéd magadat, úgy, hogy te voltál a kezdeményező? Nem kételkednél az érzéseiben? Szerintem, ha mindenképp találkozni akarsz vele, akkor csak ,,véletlenül" fuss vele össze. Mondjuk én azt tudom erre mondani, hogy aki valóban akar az megkeres. Én ha tényleg szeretek valakit, akkor senki nem tud lebeszélni és ugyanezt várom a férfiaktól is. 21/L
2018. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!