Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondhatnék a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényember kérdése:

Mit mondhatnék a barátomnak? Meghalt a nagymamája.

Figyelt kérdés

Most hívott (éreztem már nagyon sírás közeli állapotban volt) hogy ma nem hiszi hogy fog írni nekem mert nincs túl jól. Rákérdeztem hogy miért mi a gond és mondta hogy a nagymamája meghalt (már hónapok óta betegeskedett, és már haldoklott szóval nem volt váratlan). Azon kívül hogy "édesem úgy sajnálom" "nyugodj meg életem" "ne emészd magad ezen" szóval ezeken kívül sok mindent nem tudtam mondani neki. Gondoltam most nem is arra van szüksége hogy ilyen közhelyeket mondjak hogy "ez az élet rendje" stb mint pl a szülők szoktak. Vagy egyáltalán kéne ilyenkor bármit is mondani? Szeretnék egy sms-t küldeni hogy érezze hogy együtt érzek vele és mindig mellette állok de nem tudom jó ötlet lenne ez ilyenkor vagy hagyjam ülepedni a dolgot? Lehet viszont jól esne neki hogy érdekel az hogy mi van vele és meg akarom nyugtatni.

Köszönöm előre is a válaszaitokat! :)



2014. júl. 16. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ateista akkor gáz, ha nem akkor meg mondd meg neki hogy jó helyre kerül meg nem tudom...
2014. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasd meg, irjál neki sms-t, és fejezd ki, hogy rád számithat, esetleg ajánld fel, hogy tudnál-e valamiben segiteni, és ha szeretne veled találkozni, akkor természetesen találkozhattok..
2014. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kiszámíthatatlanok az emberek, a ráció mit sem számít. Szerintem hagyd.
2014. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy részvéted, és bármi van te ottvagy és segítesz neki, mert nagyon szereted. Ennyi. Semmi több nem kell
2014. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem tudsz semmit se mondani,max mellette tudsz lenni.Amit el is mondhatsz,hogy melletted vagyok és kész.Nem kell mást mondani,mert nem jobb hanem szarabb lesz.
2014. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudsz neki olyat mondani, ami megkönnyítené... tapasztalat...


Sms-t semmiképp ne küldj! Hívd fel, mondd meg neki, hogy szereted, és ha beszélgetni akar, te ott vagy... és mellette állsz...


És legyél mellette. Ez a legtöbb, amit tehetsz.

2014. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak támogasd, legyél vele ha tudsz és ne beszélj erről neki majd ő ha szeretne beszél róla.
2014. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd magára és mondd neki, hogy ha szüksége van rád, akkor keressen. Persze ezt úgy kell tálalni, hogy érezze, hogy mellette vagy.


A legjobb ilyenkor, ha hagyod, hogy az ember egyedül dolgozza fel a veszteséget.

2014. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele, érezz együtt vele, ide nem kellenek szavak.
2014. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb hogy az 5-ös és a 6-os ugynazt mondta ,és a 6-osnál ott a válasz 100%-ékig hasznos,de az 5-ösnél nem,pedig semmi különbség a 2 mondandó között.
2014. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!