Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy pár több év kapcsolat után is annyira rebesgeti, hogy mennyire szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés

A szerelem tudományos kutatások szerint legfeljebb két év, és elmúlik - már csak a szeretet marad.

Nem mintha (feltétlenül) ellenszenves lenne számomra az ilyesmi, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.



2018. ápr. 4. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Tok normalis. 3 ev utan is azok vagyunk. Szeretni a haverjaimat szeretem, meg a kisallatom.
2018. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekel más kapcsolata, nem gondolok semmit.
2018. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

azt gondolom hogy kegyes hazugság, elsösorban önmaguknak. pár év után amugy simán lehet szerelmes az ember (időszakosan), aki meg tiz éve együtt van a másikkal, az rég elfelejtette milyen volt az elején tényleg szerelmesnek lenni és azt hiszi a ragaszkodás+szeretet komborol hogy szerelem.


lehet leszavazni, telibe ;)

2018. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi 4 ev utan is ugyanugy szerelmesek vagyunk egymasba es olyat is ismerek aki 10 ev utan is az.
2018. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes,én voltam 6 évig szerelmes ugyanabba az emberbe. Biztos ufo vagyok.
2018. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy hallottam 3 év mire teljesen kiürül az agyból a rózsaszín ködös kémiai katyvasz. Itt a fő baj,hogy az emberek nem tudják meghatározni mi a szerelem. Sokan hiszik,hogy CSAKIS a rózsaszín köd,sokan meg azt állítják,hogy ők mennyire szerelmesek és közben az "csak" szeretet+szexuális és/vagy lelki vonzalom. Talán ezt lenne jó elsőre meghatározni.

Mindenesetre talál nem is kéne beskatulyázni,de vannak jelei. Hétköznapi jelei. Nem,nem a száz szál rózsa és az émelyitő ömlengés (lásd ismerőseid). Ennél a szerelem komplikáltabb. Csak ezt nem fogják sokan felfogni. Én magam részéről úgy tudnám értékelni (biztos láttátok a képet),hogy mikor a bácsi és a néni összevesztek,az esőben egymástól messze ülnek egy padon. Még csak egymásra se néznek,de a bácsi mégis tartja az esernyőt a néninek is. Ez szerelem.

2018. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
10 éve szerelmesek vagyunk. Nem érdekel ki hisz el és ki nem
2018. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
A nagyon mély szeretetet is nevezhetik szerelemnek. Szerintem mindegy, minek hívjuk.
2018. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Miért kellene nekem bármit is gondolnom olyan dologról, amihez semmi közöm? Ha így gondolják/érzik, akkor legyenek sokáig boldogok. Ők tudják, a brittudósok által alátámasztott kutatások meg úgysem látnak bele mindenki életébe.
2018. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Akkor olvasgass egy kicsit, mert ez az elmélet màr réges régen megdőlt :) én csak a szüleimből indulok ki. Anyàm 16évesen ment hozzá apàmhoz. Az egy dolog hogy soha életemben nem hallottam őket veszekedni, ezt megtehetik ha nem vagyok nàluk. Nah de ennyi idő utàn hiànyoztàl életem szeretlek csók viràg és ahogy egymàsra néznek tanusitom, hogy létezik.
2018. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!