Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szivinfarktust kapott a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szivinfarktust kapott a volt barátnőm, előtte egy héttel szakitottunk es ugy erzem megint szeretem?

Figyelt kérdés

3évig voltunk egyutt, de sajnos ugy alakultak a dolgok hogy szakitottunk. Eloszor o mondta hogy tartsunk szunetet es probalkoztam nala 2hetig,de nem volt hajlando a bekulesre és vegul en mondtam ki hogy akkor hagyjuk inkabb egymast. Utana persze folyton sirt hogy igy ugy szeret es hogy bekuljunk,ki de nem akartam,mert szabadsag kellett nekem, nagyon lekorlatozott.

De most hogy majdnem meghalt ugy erzem soha tobbe nem akarom elvesziteni es szeretem meg is csak mindennel jobban. Mit tegyek? Kibekuljunk?


2018. márc. 7. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kibekuljunk?"


Tőlünk kérsz engedélyt? :D


Van t..köd? Ha van, akkor légy már határozott és cselekedj a saját belátásod szerint.

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.


Azonban eléggé szánalmas dolog, hogy egy ilyen eseménynek kellett történnie ahhoz, hogy újra valamit érezz iránta.


Ez inkább nem szerelem szerintem, csupán aggódás.

Ha működött volna, akkor nem lett volna vége.

2018. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért, emrt most emiatt sajnálod, még nem fog működni az, ami eddig sem működött.

Ha nincs mögötte tartalom, nincs értelme folytatni. Változott bármi?

2018. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miutan szakitottunk utana egy hettel tortent vele a szivinfarktus, rosszul irtam a kerdest
2018. márc. 7. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Infarktust kapott? Hany eves?
2018. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19
2018. márc. 7. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"De most hogy majdnem meghalt ugy erzem soha tobbe nem akarom elvesziteni es szeretem meg is csak mindennel jobban."


Akkor tulajdonképpen mi a kérdés?

2018. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Picit hasonló eset bár nem ennyire durva, de mikor dobtam barátnőmet és mentem haza és láttam hogy sírva pakolja a cuccait de úgy hogy sehová nincs mennie, úgy megsajnáltam, mondom én még szeretem őt.... ja újra össze jöttünk 4 hónap szenvedés után immár végleg szakítottam.
2018. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!